Život v duchu posolstiev

Dátum: 25.04.2013

Vložil: Mária

Titulok: Re:Re:Re:Ku pečati

aj ti Janka velmi dakujem, potesilo ma to, je to predsa tak ako som si myslela, dobre som to pochopila. Chcela som sa spytat, ked P.Jezis hovori, neviem ci som to dobre pochopila, ze pri rozlomeni druhej pecate oznaci tych, co sa modlime a mame doma posv. Pecat, ze nas az potom ochrani, chcela by som teda vediet, ci pecat nas az potom ochrani, takze teraz nas este neochranuje? Preto sa pytam, lebo moje tri svagriny, su to sestry mojho manzela robia ciernu magiu, cez ktoru mi zamerne ublizuju, az za cielom smrti. Mam to velmi tazke, z casu nacas, ked mi je najhorsie, musi sa so mnou modlit chariz. knaz, ktoreho ste tu uz spominali. Podla priznakov, ktore mam pri modlidbe, ked sa so mnou modli, hovori, ze ma preklinaju a posielaju mi demonov, aby mi ublizovali. Aj teraz mam vazne zdrav. problemy, ktore ako si mysli su sposobene tymto. Mne sa normalne zrazu v byte objavilo v spalni, ked som sla do kostola velke mnozstvo sucheho listia, ked to dcery videli boli v soku. Odisla som do kostola, muz sa medzi tym vratil, videl listie, pozametal dal na lopatku na hodil do smetneho kosa, nechapal, co sa stalo. Ked som sa sla pozriet potom do kosa listie tam nebolo, nevidel ho ani muz, povedal, ze nechape kde je. Toto sa nam stalo asi tak pred 4 rokmi. Preto sa vas chcem spytat, ci Pecat ma moze ochranit uz teraz pred tymito utokmi, ci ma niekto skusenost s tym, ze Pecat nas ochranuje aj teraz. Ja sa ju modlim niekolko krat denne. Dakujem.





Späť na diskusiu