Život v duchu posolstiev

Dátum: 27.04.2013

Vložil: Eva

Titulok: Re:Prosba

Sníval sa mi strašný sen: Všetci sme boli na nejakom povinnom zhromaždení, bolo to akoby sčítanie ľudu a všetci sme prechádzali nejakou kontrolou. Bez žiadneho vysvetlenia alebo opýtania sa bolo každému niečo vpichnuté do pravej ruky, všetci si asi mysleli, že je to očkovanie, ale ja som pochopila, že je to RFID čip. Preto som ho odmietla a nebol mi vpichnutý, len sa mi povedali, že nebudem môcť nikam chodiť, nič kupovať, atď. Za mnou išla moja dcéra a tej tiež chceli čip dať, ale ja som to nedovolila. Všetci boli akoby zhypnotizovaní, nik sa na nič nepýtal, len poslušne stáli a nechali sa čipovať. Potom sme boli umiestnení všetci akoby na nejakej dovolenke alebo v detskom tábore a bol tam program, večer sa išlo akoby do nejakého chrámu, "modliť sa!" , ale určite nie k Bohu. Ja som nešla a ostala som sama, nevedela som čo robiť, kam ísť, videla som všetkých mojich známych vo veselej nálade, ale keď som sa spýtala, že prečo sa dali čipovať, povedali: a čo by sme asi tak potom mohli robiť, veď to nie je nič zlé, je to úplne normálne, veď všetci to majú. Neprajem vám zažiť ten strašný pocit beznádeje a samoty. Potom som začala byť tŕňom v oku "pracovníkom", ktorí to tam organizovali a chceli ma dostať pod kontrolu, ale nemohli mi nič urobiť, asi preto, že mám Božiu Pečať, mohli sa mi len vyhrážať a prehovárať ma.
Keď som sa zobudila, začala som premýšľať, čo robiť, aké je z toho východisko, napadlo ma, že Pán hovoril o útulkoch a o tom, že musíme všetko zanechať a ujsť a ostáva nám už "len" modlitba. (ale tá musí byť na prvom mieste)
Musíme všetkým hovoriť o tom, že za žiadnu cenu sa nesmú dať očipovať, a o ochrane Božskej Pečati, lebo už to začína hustnúť. Myslím, že to dlho nepotrvá a budeme to musieť riešiť aj my. Zatiaľ sa nás to netýka, ale môže to prísť náhle a globálne. Pán Boh nám pomáhaj.





Späť na diskusiu