Život v duchu posolstiev

Dátum: 28.04.2013

Vložil: Mária K.

Titulok: Re:Re: Téma Bostlová - miernite sa

Požehnaný deň,táto situácia s pani P.B. ma naozaj zarmútila, Vôbec som nemyslela na to,žeby situácia tak mohla dopadnúť. Chcem to vysvetliť. P.B. mi napísala na môj mail 2 x aby som jej uverejnila prosbu o modlitby. Môj úmysel bol len ten,že modlitba predsa nemôže byť zlo,tak som to preposlala do nášho fóra,nato brat adm. Peter napísal,že to nemáme robiť,tak som jej napísala,že si to Peter nepraje a že už jej tu službu nebudem robiť. To je z mojej strany všetko,že sa dostala s jej nepekným článkom na fórum to mi je záhada.
Prosím o odpustenie všetkých,ktorý sa pohoršili,ale zvlášť Teba brat Peter nikdy by som úmyselne nechcela ublížiť nikomu na svete,veď sme bratia a sestry a ja to chápem nie formálne,ale skutočne. Ešte ráz prosím za odpustenie.
Mária K.

Admin Peter:

Mária K. ďakujem za váš osobný email s vysvetlením a vašim ospravedlnením. Z vašich slov som pochopil, že vás táto vec úprimne mrzí. Ako ste mi cez email napísali, boli ste osobne Petrou Bostlovou dva razy požiadaná, aby ste napísali na fóre v jej mene výzvy na modlitbové akcie, zamerané na slobodomurárov. Takže nebolo to tak, ako sa na prvý pohľad zdalo, že za pisateľkou "Mária K." je priamo osoba Petry Bostlovej, ale vy ste tá Mária K. (ja samozrejme poznám aj vaše priezvisko, ale nebudem ho tu uvádzať) a vy ste vlastne písali v mene Petry Bostlovej. Ona prístup na fórum nemá, ale jednoducho cez vás zverejňovala svoje príspevky. Dobre, teraz tomu už rozumiem. Ja som tu na fóre zverejnil email od Petry Bostlovej, ktorý ona napísala mne priamo na moju emailovú adresu. Toto je vysvetlenie, ako mohla Petra údajne písať príspevky na našom fóre, keď naň nemala prístup. Jednoducho to za ňu písala Mária K. a ona aj zakaždým uviedla na konci takéhoto príspevku meno "Petra Bostlová", takže to vyzeralo skutočne tak, ako keby to písala priamo Petra Bostlová. Myslím, že je to teraz všetko vysvetlené. Mária K. sa mi cez email ospravedlnila a ja to prijímam. Čestne ste to vysvetlili, Mária K. a prejavili ste nad tým ľútosť. V poriadku, už to neriešme. Vždy ale treba isť priamou cestou, čestne a otvorene. Každý predsa môžeme spraviť aj chybu. Píšte prosím vždy za seba, lebo viete, nie je to správne vydávať sa za inú osobu. Prajem peknú nedeľu, Mária K. aj všetkým na fóre. Admin Peter





Späť na diskusiu