Život v duchu posolstiev

Dátum: 06.05.2013

Vložil: Alena

Titulok: PROSBA o VIAC INFORMÁCIÍ

Milá sestra v Kristovi, ktorá si pred časom zverejnila tu na fóre nasledujúce posolstvo Márii Juliáne (prepáč, že som si nepoznačila Tvoje meno), prosím Ťa o viac informácií, kto je to Maria Juliana, v ktorej krajine žije (v Maďarsku?) a pár slov o nej. Rada by som totiž toto posolstvo poslala niekoľkým ľuďom, ktorí sa obávajú uveriť posolstvám cez Mariu B.M.(kvôli odsúdeniam zo strany kňazov, biskupov aj iných ľudí) a toto by im mohlo pomôcť uveriť, lebo je z iného zdroja a je v súlade s posolstvami MBM. Ale budú iste chcieť vedieť niečo o tejto osobe, cez ktorú prišlo toto posolstvo.
Ďakujem za pochopenie a vopred ďakujem za poskytnutie informácíí.
Nech Ťa žehná náš Pán Ježiš. Alena

POSOLSTVO JEŽIŠA MÁRII JULIANNE 28.2.2013:

Dnes sa uzatvára jedna éra. Môj svätý vikár odstúpil. Jeho stolec stojí prázdny.

Teraz sa na Petrov stolec posadí falošný pápež, ktorý zruší moje zákony. Povolí interrupciu, eutanáziu, „manželstvá“ rovnakého pohlavia, adopciu nevinných detí, povolí rozvody, zruší celibát a sviatosti. Nebude sviatosť zmierenia a sväté prijímanie. Môj nepriateľ tým pádom privedie moje deti do záhuby.

A Antikrist vystúpi na verejnosť ako veľký mierotvorca, ktorý svojou mocou a zázrakmi zvedie tie moje deti, ktoré ma nepoznajú, pretože chceli žiť bezo Mňa. Teraz vstúpi do ich života a budú ho uctievať a zbožňovať.

Deti, moje! Teraz je zvlášť potrebné, aby ste sa veľa modlili za zotrvanie vo svojej viere, v tomto roku viery, ktorý vyhlásil môj svätý vikár. Pretože toto budete najviac potrebovať. Vytrvajte pri Mne, aj keby ste mali obetovať svoj život, lebo len takto získate večný život.

Žehnám vás v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.


https://nagyfigyelmeztetes.hu/uzenetek-profeciak/maria-julianna-altal-kapott-uzenetek/m





Späť na diskusiu