Život v duchu posolstiev

Dátum: 10.05.2013

Vložil: Mária

Titulok: Re:Re:Re:Re:Prosba na Ivu-Mariu

Mily Jan presne tak ako hovoris, modlila som sa Duchu svatemu a sla k doktorovi. Moji milovani vsetkym vam z celeho srdca dakujem za modlitby a vase dobre srdcia. Toto vysetrenie je velmi bolestive, ale s Boz.pomocou a podporou vasich modlitieb som to vydrzala. Doktor ma na snimal na obrazovku, nieco podobne ako sono, ale ni je to sono, vysetroval ma velmi podrobne a precizne, povedal, ze som v poriadku. Vzorku, ktoru mi v novembri poslal na histologiu, ono to trva trochu dlhsie kym pridu vysledky, boli tiez v poriadku. Povedal mi, ze vzhladom, ze vysetrenie dopadlo dobre, ze nebude riesit to co mam, ze sa tym nebude zaoberat. Stale som prosila Pana, aby ma do vysetrenia uzdravil, aby som tam nemala ani zapal. Neviem, moznoze to co som mala nebolo prirodzeneho razu. Ako som tu spominala, mam 3 svagriny, ktore sa zaoberaju cier. magiou a uz vselico na mne skusali. Aj moj brat sa zaobera psychotroniou, ked som ho na to upozornila, povedal, ze ma znici. Jedna z tych svagrin robi na posudkovej komisii, mnoho krat sa snazila, aby mi zobrali invalidku, ale nikdy sa jej to nepodarilo. Neviem, ci to bola Iva-Maria, ktora spominala, ze nasledkom prekliatia sa v byte objavuju mravce. My sme ich mali v obyvacke na stovku, nestacili sme ich likvidovat. Ked muz odtiahol nabytok nic tam nebolo. Modlili sme sa asi 3 dni ruzenec oslobodenia a zmizli, viac sa neobjavili. Uz asi rok mi vyvolava anonym, ked som zvihla bolo tam ticho, kym som nepolozila telefon. Toto je niekolko krat do tyzdna. Citala som v knihe od Amorta, ze takto cez telefon preklinaju tito magovia, davame si pozor a nik nedviha. Toto sa nam deje na pevnej linke. Este raz vam vsetkym dakujem z celeho srdca, ste vsetci v mojich modlitbach. Iva-Maria chcela by som poslat svedectvo do Irska pre MBM, prosim ta pekne napis mi ako to mam urobit. Prajem vam vsetkym vela Bozich milosti, lasky a aby sme sa vsetci stretli v Novom Raji.





Späť na diskusiu