Život v duchu posolstiev

Dátum: 12.05.2013

Vložil: Lucia

Titulok: Re:aký je váš názor na lornu byrneovú

Drahá sestra, ja som čítala dve knihy od nej a tiež som mala z nej zmiešané pocity. Prvá sa mi ešte zdala celkom prijateľná, ale druhý diel už obsahoval zjavné bludy (reinkarnácia, aura okolo človeka, stavia iné náboženstvá na roveň kresťanstvu, vyzdvihuje liečiteľstvo, pracuje s energiami pomocou "anjelov"). Sprvu som si to vysvetľovala, že si asi tie videnia len zle vysvetlila. Ale keď tam potom písala, že jej to vysvetľoval ten jej anjel - priateľ, domyslela som si, že kto je tým anjelom. Ak aj nejaké videnia má a anjelov vidí (čo nemusí byť úplne vylúčené), nespolupracuje s Cirkvou a celkom sa dáva viesť svojimi "anjelmi". My vieme, že aj démoni sa dokážu maskovať ako anjeli svetla. Myslím, že si to buď úplne vymyslela a knihu, ak ju už čítate, tak len čisto ako beletriu, alebo ak skutočne duchovný svet "vidí", platí pre ňu: Mnoho pravých vizionárov bolo uvedených do omylu (č.011). Vo svojej druhej knihe (Schody do Neba) popisuje tiež videnia možných udalostí budúcnosti a tie sa vôbec nezhodujú s posolstvami MBM.





Späť na diskusiu