Život v duchu posolstiev

Dátum: 15.05.2013

Vložil: Lenka Irsko

Titulok: PREKLAD noveho posolstva

Dobry den vsetkym. Nieje toktovie co, lebo moj slovensky slovosled (musim uznat, ze aj gramatika) za tie roky upadol, ale aspon takto:

Zázraky ktoré som sľúbil svetu, skrz moje modlitebné skupiny modlitebnej kampane budú pribúdať.

Sobota 11.05.2013

Moja drahá milovaná dcéra, nezáleží na tom, že musíš znášať bolesť, pre spôsob akým si bola zamietnutá, kôli mňe, pretože Moje Slovo nikdy nezomrie. Ono povstane a zosilnie, ako silný vietor, a bude sa zvýšovať do tej intenzity až zvuk môjho hlasu bude znieť ako hrom po celej Zemi. Bude len veľmi málo tích, ktorí nebudú počuť môj hlas a dokonca aj tí, ktorí ma odmietajú, budú o mne aj naďalej hovoriť. Nebude pre nich možné to ignorovať.

Rovnako ako všetky deti, splodené zo svojej matky, deti Božie - vrátane tých, ktoré Ho odmietajú uznať - budú pritiahnuté k Nemu, pretože si nebudú môcť pomôcť. Ako novorodené dieťa, ktoré buduje puto so svojou matkou, každé dieťa Božie, pozná jeho vlastné prostredníctvom hmatu, zvukov a vôní. Božie deti pocítia, keď sa Božia prítomnosť dotkne ich duše. Rovnako ako Ja si poznám mojich vlastních, tak aj tí, ktorí Ma milujú budú reagovať na moje volanie.

Dcéra Moja, Svätá vôľa Božia je Silná a porazí všetkých tých, ktorí sa stavajú proti Božiemu Slovu. Ak máte pocit, že je toľko odporu a toľko nenávisti voči tejto misii, musí vám byť vždy útechou Môj slávny sľub. A to je zachrániť všetky duše, aby bolo možné čoskoro predstaviť Môj Nový Raj ľudstvu a to s čo najmenším utrpenim. Utrpenie môže byť zmiernené vďaka modlitbám zvyšku Mojej armády, pretože som im dal zvláštne milosti.

Zázraky ktoré som sľúbil svetu, skrze moje modlitby Modlitebnej kampane, sa zvýšia a mnohí budú svedkami uzdravenií a obrátení. Bude to prostredníctvom týchto zázrakov, ktoré urobím a dám sa poznáť, dokonca aj najtvrdším skeptikom. Bude to skrze modlitiebnú kampaň, cez ktorú služobníci Mojich kresťanských cirkví uvidia moje milosrdenstvo a čoskoro mnohí z nich budú mať dôkaz o pravosti týchto posolstiev.

Stane sa Moja Vôľa a žiadny človek ju nezastaví. Mnohí sa postavia proti Mojej vôli, budú kričať a osočovať Moje Slovo a pľuť na teba, dcéra moja, ale ich nenávisť bude zničená a čoskoro otvoria svoje srdce, pretože už nebudú na pochybách, že je to ich Pán, ktorý ich volá. Ja Som Nádoba, prostredníctvom ktorej budú očistený. Bude to skrz mňa, že dostanú jedinú možnú ochrany pred antikristom. Moja ochrana musí byť vydávaná a Pečať ˇZivého Boha musí byť daná čo možno najviac dušiam.

Počúvajte moje inštrukcie a všetko bude v poriadku. Ignorujte moje varovania a pokúste sa bojovať s nespravodlivosťou, ktorá bude rozšírená keď bude svet riadený rukami šelmy, na vlastnú päsť a nebude dosť silný. Prijmite Moje Dary a zostanete stáť bezpečne, s vedomím, že Ja chránim vás a vašu rodinu a priateľov.

Váš Ježiš





Späť na diskusiu