Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2013

Vložil: Katka :)

Titulok: Re:Re:Prosba o preklad

Moje prekladateľské schopnosti nie sú očarujúce, ale pokúsila som sa :
MOJE SLOVO JE KONEČNE. JE DEFINITÍVNE. NEMÔŽU BYŤ INÉ SLOVA

Moja drahá milovaná dcéra, Môj zvyšok armády narastá veľmi rýchlo v týchto časoch a rozšíri sa do 58 národov. Budeš obklopená hlavnými vodcami a musíte sa zjednotiť kdekoľvek ste, pomocou utvorenia modlitebných skupín Ježiš Ľudstvu.

Odovzdaj toto všetkým, ktorí Ma nasledujú, najskôr tvojej skupine a potom sa vydaj priblížiť všetkým, ktorí nasledujú každý spôsob mojej náuky. Nikdy by som nemohol uprednostniť jednu dušu pred druhou. Túžim, aby si toto povedala všetkým, ktorí vo Mňa neveria a Ja im sľubujem, že im bude ukázaná Pravda počas Varovania. Bude pre nich ťažké Ma zaprieť, pretože ich duše zaplavím prekvapujúcim a neočakávaným spôsobom. Môj Duch Svätý sa padne (sa dotkne) každého národu, kde sa vytvorili moje Modlitebné Skupiny.

Znásobím počet zázrakov, ktorých ste boli svedkami, kde som liečil myseľ, telo a dušu od nešťastia a choroby medzi vami. Spoznáte ma prostredníctvom Mojej Prítomnosti, ktorú som vštiepil do tých z vás, ktorí ma žiadajú o láskavosti. Ste skutočne toľko očakávaní - vy, deti tejto generácie, ktoré ste boli v takom obrovskom množstve užívať si nekonečný život v Mojom Kráľovstve, ktoré nemá konca. Smrť bude porazená. Diabol bude pohltený vašou silou vytrvalosti a hriech už nebude ničiť vaše duše.

Moje deti, je potrebné urobiť ešte veľa práce. Dovoľte Mi viesť vás cez Moju Modlitebnú Kampaň po celú dobu, až pokým neotvoríte oči pre Pravdu. Len, čo uvidíte Pravdu, budete vo vašich srdciach vedieť, čo robiť. Moja rada- keď ste odmietaní kvôli hovoreniu Pravdy, musíte zostať ticho. Modlite sa za tie duše, aby im bola daná milosť prijať Knihu Pravdy.

Moje slovo je konečné. Je definitívne. Nemôžu byť iné slová. Ktokoľvek, kto hlása v Mojom Mene, odkedy sa táto Misia zahájila v Novembri 2010, nemá právo tak robiť, pretože nepochádza odo Mňa. Títo proroci, ktorí prišli predtým a ktorí tiež hovoria v Mojom Mene, sú požehnaní a budem ich naďalej ochraňovať. Môj Hlas hovorí k svetu prostredníctvom týchto posolstiev. Moja milovaná Matka, Nepoškvrnená Panna Mária, tiež rozpráva s týmito vizionármi a znovu, jej Misia je požehnaná Mnou.

Vedzte, že Satanova armáda zahŕňa veľké množstvo falošných prorokov, ktorí hovoria sladkým hlasom. Ukľudňujúci, láskyplný a maskovaný prázdnymi sľubmi, vám povedia presný opak toho, čo vám hovorím Ja. Vedzte, že iba Môj Hlas vám hovorí Pravdu. Iba Môj Hlas vám povie udalosti, ktoré sa v skutočnosti budú diať. Nikto iný nemôže, ani mu nebude daná právomoc, hovoriť za Mňa, Ježiša Krista alebo môjho milovaného Otca.

Čerpajte útechu a povzbudenie týmto odhalením a vedzte, že iba Svätá Trojica komunikuje týmto spôsobom s ohňom, ktorý zachváti všetky duše bez pýchy a plné pokornej lásky ku Mne.

Váš Ježiš





Späť na diskusiu