Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.05.2013

Vložil: Iva-Marie

Titulok: Re:děláte si zásoby?

Milý Davide,
jestli chceš, můžeš mi napsat na mail iva-varovani(zavinač)seznam.cz
Mám zde seznam potravin, které je dobré si uskladnit. Dělala jsem ho i dle cenných rad sestry Ilky Veroniky, která ho již dříve uveřejnila na fóru. Pán Ježíš nám v poselstvích říká, že také naše potraviny rozmnoží, když budeme mít nedostatek a uděláme vše, jak nám řekl. Takže můžeme být i svědky takových zázraků jako byli první křesťané. Jistě není dobré se stresovat, že máme něčeho nedostatek, Pán má vše ve svých rukou a musíme se na něj s důvěrou spoléhat. My si děláme i zásoby s tím, že třeba pomůžeme našim bližním, kteří je mít nebudou. Také v Písmu svatém je psáno, že budeme odříznuti od stravy. Můžeto být i z důvodu, že nepřijmeme čip - znamení šelmy, a tak nám nebude dovoleno nakupovat. V Americe mají třeba už farmáři problémy s tím, že musí kupovat státní zrní, které mohou set, a to vydrží jen jeden rok. Je jim zakázáno si z vlastní úrody schovávat zrní, které by mohli opět použít k setí. Toto se má dít pod hrozbou velkých pokut. Nevíme, co přijde za dobu, ale zbytečně se nestrachujme, vždyť Pán nás neopustí v žádné situaci.





Späť na diskusiu