Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.05.2013

Vložil: Katka :)

Titulok: preložené posolstvo

skúsení prekladatelia tam nájdu chyby, ale na zatiaľ:
dam ho aj sem, pretože pod včerajším príspevkom s anglickým posolstvom si ho mnohí nevšimli :

TI, ČO NASLEDOVALI BOŽIE SLOVO, KTORÉ BOLO STANOVENE PROROKMI PREDO MNOU, BOLI PRVÍ ČO MA OPĽUVALI

Moja drahá milovaná dcéra, pre tých medzi mojimi nasledovníkmi, ktorí trpia kvôli svojej viere v tieto Posolstvá z Nebies, musím povedať toto.

Keď máte problémy počas vášho trápenia, musíte vedieť, že ste obdarení mojím Darom, dávaný vám pomôcť otvoriť oči pre Pravdu. Urážky, ktoré budete znášať v Mojom Mene, kvôli vašej vernosti v tieto Posolstvá, budú pochádzať od vašich najbližších. Mimoriadne veľa mojich posvätených služobníkov, ktorí Ma odmietajú hľadať v týchto Posolstvách, vám spôsobia najviac ťažkostí. Budete ohováraní, ponižovaní, spochybňovaní, kritizovaní a zosmiešňovaní, aj napriek tomu, že tí istí ľudia prehlasujú, že hovoria v Mojom Svätom Mene.

Musíte vydržať znášať túto bolesť ako Moji apoštoli a učeníci kedysi. Počas Môjho pobytu na zemi som bol vyháňaný z Chrámov Božích. Moji učeníci boli boli varovaní, aby sa Mi vyhýbali alebo sa obrátili proti nim a vyhnali ich z kostola ak boli videní so Mnou. Keď hovorili Moje Sväté Slovo a šírili Moje učenie, boli ohrozovaní a v niektorých prípadoch aj bičovaní. Boli verejne súdení. Tí ktorí nasledovali Božie Slovo, ktoré bolo stanovené prorokmi predo Mnou v Starom Zákone, boli prví, ktorí ma opľúvali. Ich hnev bol spôsobený tým, že som hovoril Pravdu, ktorú oni nechceli počuť. Spôsobovala im strach a bola pre nich nepríjemná.

Naplnení silou Ducha Svätého boli Moji apoštoli po Mojom Nanebovstúpení nenávidení
mnohými, ktorí boli uctievaní v Chrámoch. A hoci ich utrpenie bolo veľké a hlasy protivníkov sa silno ozývali v ich prítomnosti, nezáležalo na tom.

Nič nedokáže zabrániť šíreniu Môjho Slova. Žiaden hlas nebude dostatočne silný. Žiaden argument nebude dostatočne silný. Žiadna nenávisť nebude dostatočne silná. Moju Moc nie je možné zdolať. Môj Duch Svätý pritiahne do bezpečia Môjho Nového Raja miliardy duší. Všetky nespokojné hlasy budú stíšené a všetci neprajníci budú prekvapení kvôli zásahu Môjho Otca, ktorý zaistí, že tŕnie a bodľačie, ktoré pozmenili moju cestu k Pravde, bude vyhubené.

Zostane iba Môj Hlas. Bude to jediný Hlas Autority, ktorý vydrží a potom príde Veľký Deň ( pozn. pravdepodobne príchod Ježiša Krista )

Váš Ježiš

Viac tu: https://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/zivot-v-duchu-posolstiev/





Späť na diskusiu