Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.05.2013

Vložil: DavidOC

Titulok: Re:Poselství Boha Otce 15.5. 2013

"Brzy potom, kdy každý pokus mého Syna skrze jeho Církev a jeho učedníky bude uskutečněn proto, aby se Pravda rozšířila, přijde den, kdy veliké milosrdenství mého Syna zasáhne lidstvo." -čteme v tomto aktuálním poselství.
"Já, váš milovaný Otec, jsem konečně určil den pro Varování. Jenom Já znám tento den." - četli jsme před nedávnem titulek poselství číslo 754.
Tak když je konečně určen den pro Varování, proč tentokrát zase relativizující "brzy po tom", když víme, že u Boha je tisíc našich let jako jeden den? I Pán Ježíš při svém odchodu na Nebesa prohlásil "Přijdu brzy".
Rozumíte tomu někdo?

Admin Peter:

Čo je na tom nepochopiteľné? Boh pozná celý priebeh budúcich udalostí, vidí tieto pred sebou, ako sa odvíjajú. Pre neho je všetko akoby TERAZ, pretože čas ako taký je v tej duchovnej sfére, kde ON prebýva, proste neexistujúcou veličinou. A preto Boh hovorí tak, ako keby opisoval to, o čom vie, že v časnosti ľudského chápania nastane. On vie, čo bude predchádzať samotnému Varovaniu. Dáva nám na vedomie časový horizont, ako ho my budeme vnímať v tom čase, keď príde Varovanie. Ty chceš vložiť Bohu Otcovi do úst akési "protirečenia" len preto, že tvoje obmedzené chápanie si to proste nevie v hlave zrovnať?! Boh Otec zámerne hovorí našim ľudským jazykom časnosti, kauzality, aby sme si my ľudia vedeli dať Varovanie do ľudsky chápaného rámca tých udalostí, ktoré mu budú predchádzať alebo ho budú časovo doprevádzať. Takže v tomto kontexte treba chápať slová "brzy (krátko) po tom" t. j. krátko po opisovaných udalostiach, istých znakoch resp. priebehu alebo naplnení sa niečoho sa uskutoční Varovanie.





Späť na diskusiu