Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.05.2013

Vložil: Monika

Titulok: Preklad posolstva z 15. januára 2013

Moja vrúcne milovaná dcéra, ako táto misia čoraz viac rastie a šíri sa vo svete, bude prinášať nové zázraky, ktoré skrze moju lásku a súcit dostanú tí, čo strašne trpia. Keď som prišiel [na zem] prvý raz, moje milosrdenstvo sa rozšírilo na tie duše, ktoré potrebovali pomoc.

Budú takí, čo budú preniknutí nedostatkom viery a zároveň budú sužovaní hrozným fyzickým utrpením. Tým, čo prídu ku Mne, uľahčím ich trápenie. Urobím to, aby som roznietil vieru v ich dušiach, no bude to jedine moc Ducha Svätého, ktorá ich uzdraví. Prineste Mi vaše utrpenie. Prineste Mi vaše starosti. Prineste Mi vašu bolesť. Poďte ku Mne, cez vaše modlitby, a Ja vás vypočujem. Želám si vziať vás všetkých do môjho svätého náručia a chrániť vás.

Prosím, vezmite si teraz tento nový dar uzdravenia, ktorý vám dávam. Je vo forme modlitby a vylieči vás v mysli, na tele, aj na duši. Touto modlitbou vám odovzdávam vzácny dar uzdravenia. Keď ju budete odriekať, budete vedieť, že táto žiadosť o pomoc vám a tým, ktorých zahrniete do modlitby, prinesie veľké dary z neba. Prináša so sebou aj zvláštnu ochranu na obrodenie tých, čo sú stratení, neistí si svojou vierou a cítia únavu a vyčerpanosť. Môžu trpieť pochybnosťami. Môžu trpieť fyzickými chorobami, ktoré ničia ich schopnosť dovoliť Mi priniesť im pokoj, lásku a útechu.

Aby ste získali tento dar uzdravenia, modlite sa, prosím, túto modlitbu:

Modlitba kampane (94) Za uzdravenie mysle, tela a duše

„Ó, drahý Ježišu, ležím pred Tebou, vyčerpaný, chorý a v bolestiach a s túžbou počuť tvoj hlas.

Dovoľ tvojej božskej prítomnosti dotknúť sa ma, aby moju myseľ, moje telo a moju dušu zaplavilo tvoje božské svetlo. Dôverujem tvojmu milosrdenstvu. Celkom Ti odovzdávam moju bolesť a utrpenie a prosím, aby si mi dal milosť dôverovať Ti a mohol ma tak uzdraviť z tejto bolesti a temnoty, aby som bol opäť zdravý a mohol tak kráčať po ceste pravdy a dovoliť Ti viesť ma do života v Novom raji. Amen.“

V prvom rade sa musíte starať o vašu vieru. Ja potom milosťou môjho milosrdenstva odpoviem na vašu prosbu o uzdravenie podľa mojej Božej vôle.

Váš milovaný Ježiš

Admin Peter:

Ďakujem sestra Monika za pomoc pri prekladoch. Moja mama statočne bojuje s rakovinou a bola v piatok pred dvoma dňami operovaná. Ja som každý deň pri nej v nemocnici. Neustále sa o ňu starám, nakupujem jej, riadim, varím, zabezpečujem pre ňu všetko potrebné. Mrzí ma, že nemôžem v súčasnej dobe pravidelne prekladať tak, ako som to robil od začiatku existencie tejto stránky. Verím, že situácia sa už čoskoro vyrieši a ja sa opäť budem môcť venovať prekladaniu, ako tomu bolo až do doby, keď mojej drahej mame diagnostikovali rakovinu. Pán je milostivý a stav mojej mamy sa už veľmi zlepšil a je skutočne nádej, dokonca veľká nádej, že bude úplne vyliečená z rakoviny. Všetko prijímame v modlitbách a v pokore, neľpieme na tomto pozemskom živote, ale moja mama sľúbila nad hrobom môjho mladšieho brata, jej tretieho najmladšieho syna, že zaopatrí jeho deti, polosiroty, ktoré zostali bez otca. Preto má ešte poslanie a táto sila ju drží a statočne bojuje s touto smrteľnou chorobou. Takže Monika, vďaka za pomoc. Som rád, že pracujete na Knihe modlitieb, Pán vám to raz všetko započíta k dobru!





Späť na diskusiu