Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.05.2013

Vložil: Josef Vysočina

Titulok: Poselství Pána Ježíše 16.5. 2013

Poselství Pána Ježíše ze čtvrtka 16.5. 2013

Jen láska pochází ode Mě. Nenávist nepůsobím

Má vroucně milovaná dcero, bude to mocí lásky, že lidstvo může být a bude zachráněno.

Láska, o které mluvím, je Boží láska, která proudí v srdcích lidí. Boží láska je přítomna v srdcích všech jeho dětí, včetně těch, kteří Ho odmítají. Bude to vaše vzájemná láska, která vás podepře během zkoušek, které leží před vámi.

Prokazujte si lásku a dobročinnost a buďte laskaví k chudým a bezmocným a Já vás učiním navěky mými.

Říkám těm z vás, kdo zacházíte tvrdě s ostatními, působíte jim bolest a ty, kterým vládnete nebo je máte pod svou mocí, nenávistně pomlouváte, že budete jako prázdné nádoby, které Mi nic nemohou nabídnout.

Musíte vždy následovat mé Učení. Láska pochází od Mě. Nikoli nenávist.

Ti, kteří říkají, že Mě uctívají a přitom hovoří špatně o bližních, i když tvrdí, že obhajují mé Slovo a chrání mé jméno, Mě nectí.

Ve skutečnosti Mě urážejí a jejich devastace se jasně odhalí až přijde velký Den.

Nikdy, ani na okamžik si nemyslete, že je možné ve vašich srdcích žít bez lásky k ostatním.

Neboť jestliže nemáte lásku k druhým, popíráte dar, který je dán zdarma všem Božím dětem.

Jestliže Mě však skutečně milujete, budete se chovat k ostatním s láskou a s úctou. Když jste však k bližním krutí, špatně o nich mluvíte nebo je nespravedlivě kritizujete, pak tím odmítáte lásku, kterou jsem vám propůjčil. Místo ní pak její místo zaujme nenávist.

Nenávist k jinému člověku pochází od satana. Jestliže necháte ztvrdnout nenávistí vaši duši, pak se ode Mě distancujete a budete ve své duši velmi rozpolcení.

Když však milujete druhé v mém jménu, pak budete konat skrze vaše slova, vaše skutky a činy pravou milosrdnou lásku.

Láska Boží, žitá v souladu s Jeho přáním skrze své děti, může zachránit lidstvo. Láska přemáhá zlo.

Satanova moc je zničena v okamžiku, když prokážete lásku k těm, kteří s vámi jednají nedobře. Musíte tvrdě pracovat na tom, aby vás obklopila láska tak, abyste mohli tuto milost šířit pro druhé.

Láska plodí lásku druhých.
Láska přináší život
Láska ničí zlo.
Láska přináší odpuštění.
Bez lásky bude však vzkvétat zlo.

Váš Ježíš

Admin Peter:

Jozef, prosím ťa, píš kompaktnejšie, nerozťahuj celé posolstvo do toľkých odstavcov, nevynechávaj medzi vetami aj 2-3 riadky, lebo to zaberá neúmerne veľa miesta, dá sa to predsa napísať tak, ako som to po tebe upravil, vidíš, že je to úmerné a bez prehnaných medzier, odskokov atď. Uvedom si, že formát fóra neumožňuje zvýrazňovať text, formátovať ho, dávať odstavce, meniť písmo a farebne zvýrazniť text. Toto je jednoduchý textový editor. Verím, že mi ušetríš prácu a keď sa už rozhodneš zverejniť preklad, tak v kompaktnej ucelenej podobe bez vynechávania neúmerných medzier a odskokov v texte. Ďakujem za pochopenie.





Späť na diskusiu