Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.05.2013

Vložil: DavidOC

Titulok: Re:Re: Poselství Boha Otce 15.5. 2013

Šlo mi o Varování. Už je známo pevné datum, kdy nastane (viz titulek poselství č.754). Rád bych to datum znal. A určitě nejen já.

Admin Peter:

Dávid, neprislúcha ti poznať ani dátum Varovania ani dátum Druhého príchodu Pána Ježiša Krista. Tvoje slová sú prejavom duchovnej pýchy a neústupčivosti človeka, ktorý si o sebe myslí, že si môže nárokovať poznať všetko a vedieť si všetko vyložiť podľa svojho obmedzeného ľudského chápania. Jedna dôležitá vec ti očividne chýba, ktorá je typická pre pravé Božie deti, ktoré bezvýhradne milujú a plne dôverujú Bohu. Je to POKORA !! Tebe chýba POKORA, tebe chýba Božia bázeň! V tvojich slovách cítiť vzdor a odboj, búrenie sa proti tomu, čo cez posolstvá dostávame. Neprijímaš v pokore svojho srdca Božie oznámenia, spochybňuješ vyjadrenia vizionárky, ktorá je pre teba len nejaká anonýmna žena z Írska. Je mi teraz úplne jasné, že si to stále ty, ten istý vzdorovitý, podrývačný a nezmierlivý človek, ktorého som z fóra vylúčil už predtým a ktorý sa ma snažil presvedčiť, že sa zmenil, že duchovne dozrel a že bude dodržiavať pravidlá tohto fóra. Nechal som sa obmäkčiť tvojimi uisteniami, že si naozaj iný. Dal som ti prístup na fórum v dobrom úmysle a v láske k svojmu duchovnému bratovi, ktorý chce naozaj úprimne duchovne rásť a chce sa posolstvami obohatiť a v ich duchu sa zdieľať s ostatnými. No ty si ten istý ako predtým. Nič sa v tvojom správaní nezmenilo. Tvoje staré podrývačné chovanie je rovnaké. Nebudem to viac tolerovať. Ak bude čo i len jeden príspevok od teba napísaný proti duchu týchto posolstiev, čo i len jedna veta proti Márii Božieho milosrdenstva, tak ti už bez akéhokoľvek upozornenia zablokujem prístup na naše fórum a nikdy viac ho už odo mňa nedostaneš. Moja čaša trpezlivosti s tebou sa naplnila až po okraj!





Späť na diskusiu