Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.05.2013

Vložil: Josef Vysočina

Titulok: Poselství Pána Ježíše 11.5. 2013

793. Poselství Pána Ježíše

ze soboty 11.5. 2013

Zvýším zázraky, slíbené světu, skrze mou Modlitební Kampaň

Má vroucně milovaná dcero,

nezáleží na tom, jestli snášíš bolest kvůli tomu, že jsi byla odmítnuta, vždyť mé Slovo nikdy nezemře.

Zvedne se a zesílí jako mohutný vítr, který bude zvyšovat intenzitu, až burácení mého hlasu bude hřmít jako hrom po celé zemi.

Bude pouze velmi málo těch, kteří nebudou naslouchat mému hlasu a dokonce ti, kteří Mě odmítají, budou pokračovat v mluvení o Mně. Bude pro ně nemožné, aby Mě ignorovali.

Stejně jako všechny děti, zplozené svou matkou, tak také Boží děti, včetně těch, kdo Ho odmítají uznat, budou k Němu přitahováni, protože nebudou moci jinak si pomoci.

Jako nové dítě, které je se svou matkou spojené, každé Boží dítě Boha rozpozná skrze hmat, zvuk a vůni. Boží děti budou cítit, když se Boží Přítomnost dotkne jejich duší a stejně tak, jak Já znám své, tak také ti, kteří Mě milují, budou odpovídat na mé volání.

Má dcero,svatá Boží vůle je mocná a porazí všechny, kdo se staví proti Božímu slovu. Když vnímáte, že je tolik opozice a nenávisti proti této Misi, musí vám být vždy útěchou můj slavnostní příslib. A tím je – zachránit všechny duše tak, že můj Nový ráj může být lidstvu představen brzy a s tak malým množstvím utrpení, jak jen to bude možné. Utrpení může být zredukováno skrze modlitby mé zbývající armády, protože jí odkazuji mimořádné milosti.

Slíbil jsem světu zázraky skrze mou Modlitební kampaň, které navýším a mnozí budou svědky uzdravení a konverzí. Bude to prostřednictvím těchto zázraků, že dám poznat sebe samého dokonce i těm nejzatvrzelejším skeptikům.

Bude to i díky Modlitební kampani, že služebníkům z mých křesťanských církví bude zjeveno mé milosrdenství a brzy mnozí z nich dostanou důkaz o pravosti těchto Poselství.

Má vůle se uskuteční a nikdo to nezastaví. Mnozí se postaví proti mé vůli, budou vykřikovat nevhodné urážky vůči mému Slovu a plivat na tebe, má dcero, ale jejich nenávist bude zničena a i oni brzy otevřou svá srdce, protože již nebudou na pochybách, že je to jejich Mistr a Pán, kdo je tímto způsobem volá.

Jsem záchranným prostředkem, skrze který budou očišťováni.

Pouze skrze Mě budou mít jen jedinou možnost ochrany před Antikristem.

Musí být vyhledávána moje ochrana a Pečeť živého Boha musí být dávána co možná největšímu počtu duší.

Přehlížejte mé varování, zkuste na vlastní pěst bojovat sami s nespravedlností, která se rozšíří, když svět bude pod mocí ruky šelmy – a nebudete dost silní.

Přijměte mé dary a zůstaňte stálí s vědomím, že vás chráním, i vaše rodiny a přátele.

Váš Ježíš





Späť na diskusiu