Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.05.2013

Vložil: Josef Vysočina

Titulok: Poselství Pána Ježíše 14.5. 2013

794. Poselství Pána Ježíše

z úterý 14.5. 2013

Ti, kteří následovali Boží slovo, stanovené proroky přede Mnou, byli prvními, kteří na Mě plivali
Má vroucně milovaná dcero,
chci říci těm, kteří trpí mezi mými učedníky kvůli své víře v tato Poselství z Nebe, následující.
Jestliže je vaše utrpení těžké, musíte pochopit, že jste byli tímto mým Darem požehnáni a ten vám byl darován jako pomoc k otevření vašich očí vůči Pravdě.
Budete muset snášet v mém jménu nepříjemnosti kvůli věrnosti vůči Poselstvím a brzy to zakusíte zblízka.
Zejména mnoho mých posvěcených služebníků, kteří Mě odmítají hledat v tomto mém svatém Slově, vám způsobí největší soužení.
Budete tupeni, znevažováni, napadáni, kritizováni, zesměšňováni, i když se tito lidé hlásí k tomu, že mluví v mém svatém jménu.
Musíte vydržet tuto bolest stejně jako moji apoštolové a učedníci ji museli snést.
Během mého života na zemi jsem byl vyhnán z Božího chrámu.
Moji učedníci byli varováni, aby ode Mě odešli nebo budou také z Chrámu vypuzeni, pokud budou se Mnou nadále viděni.
Když mluvili mé Svaté slovo a šířili mé učení, bylo jim vyhrožováno a v některých případech byli i bičováni. Stali se podívanou pro svět.
Ti, kteří následovali Boží slovo, stanovené proroky přede Mnou, byli první, kteří na Mě plivali. Jejich hněv byl způsoben tím, že jsem mluvil pravdu, kterou však oni nechtěli slyšet. Byl to strach, který jim dělal zle.
Naplněni mocí Ducha svatého, moji apoštolové byli nenáviděni po mém Nanebevstoupení mnohými, kdo se klaněli v chrámech. A přestože jejich utrpení bylo veliké a hlasy protivníků silné v jejich přítomnosti, nezáleželo jim na tom.
Nic nemůže zabránit šíření mého Svatého slova.
Žádný hlas nebude dostatečně silný. Žádný argument nebude dost věrohodný.
Žádný jed nebude dost jedovatý.
Mou sílu není možné překonat.
Můj Svatý Duch bude přitahovat miliardy duší do bezpečí mého nového Ráje.

Všechny hlasy protivníků utichnou a veškerý odpor bude potlačen, protože zásah mého Otce zajistí, že šlahouny a balvany, nastrčené na cestě Pravdy, budou odstraněny.
Pouze můj Hlas zůstane.
Bude to jediný hlas autority, která přetrvá, dokud nepřijde ten veliký Den.
Váš Ježíš





Späť na diskusiu