Život v duchu posolstiev

Dátum: 20.05.2013

Vložil: Adrika

Titulok: Preklad posolstva zo 16.5.2013

Posolstvo Ježiša zo 16. 5. 2013

797. Len láska pochádza odo Mňa. Nenávisť nie.


Moja vrúcne milovaná dcéra, bude to silou lásky, že ľudstvo môže a bude zachránené. Láska o ktorej hovorím, je Božia láska, ktorá preteká v srdciach ľudí. Božia Láska je prítomná v srdciach všetkých jeho detí, vrátane tých, ktorí ho odmietajú. Bude to vaša vzájomná láska, ktorá vás podporí v priebehu skúšok, ktoré ležia pred nami. Ukážte lásku a súcit vášmu k blížnemu a buďte láskaví k chudobným, slabým a bezmocným, a urobím vás mojimi na večnosť.

Pre tých z vás, ktorí kruto zaobchádzajú s ostatnými, ktorí spôsobujú bolesť tým, nad ktorými vládnu a ktorí šepkajú zlomyseľnosti o druhých, budete ako prázdne nádoby nemajúc mi nič ponúknuť. Musíte vždy nasledovať moje učenie. Len láska pochádza odo Mňa. Nenávisť nie. Tí, ktorí hovoria, že ma ctia a zle hovoria o druhých, aj keď tvrdia, že obhajujú Moje Slovo a strážia moje meno, oni Ma nectia. Oni ma urážajú a ich hanba bude zrejmá na Veľký deň. Nikdy, ani na chvíľu si nemyslite, že môžete žiť bez lásky vo vašich srdciach k ostatným, pretože ak nemáte lásku k druhým, potom popierate dar, ktorý je daný slobodne všetkým Božím deťom. Keď Ma skutočne milujete budete sa správať k ostatným s láskou a úctou. Keď ste krutí k ostatným, hovoríte zle o nich, alebo ich nespravodlivo kritizujete, potom odmietate lásku, ktorú som vám dal. Na jej mieste je nenávisť. Nenávisť k inej ľudskej bytosti pochádza od Satana. Ak dovolíte nenávisti zatvrdiť vašu dušu, budete sa od mňa vzďaľovať a budete veľmi rozrušený vo vašej duši.

Keď milujete iných v mojom mene, budete to robiť cez vaše slová, vaše činy a skutky pravej lásky. Láska Božia, ktorá sa žije podľa Jeho želania prostredníctvom svojich detí, môže zachrániť ľudstvo. Láska premôže zlo. Satanova moc je zničená v okamihu, keď preukážete lásku k ostatným, ktorí sa k vás zle chovajú. Musíte sa úpenlivo snažiť, dovoliť láske, aby vás obklopila, aby ste mohli rozšíriť túto veľkú milosť ostatným.

Láska zrodí lásku v druhých. Láska prináša život. Láska prináša odpustenie. Láska zničí zlo. Bez lásky zlo bude bujnieť.

Váš Ježiš





Späť na diskusiu