Život v duchu posolstiev

Dátum: 20.05.2013

Vložil: Adrika

Titulok: Preklad posolstva zo 17.5.2013

Posolstvo Ježiša zo 17. 5. 2013

798. Svet sa bude radovať, pretože spolu s mojou cirkvou v Ríme, budú židovské národy ponížené

Moja najdrahšia dcéra, ja ti odhaľujem v intimite moju bolesť a smútok, keď si pripomínam, znovu a znovu, bolesť, ktorú som znášal v záhrade Olivovej.

Vtedy moja bolesť, ktorú vytvoril Zlý, ktorý mi ukázal, vízie budúcnosti, bola spôsobená pohanstvom, ktoré zaplaví Zem vo vašej dobe. Vtedy som poznal, rovnako ako je možné vidieť teraz, nenávisť vo svete, ktorá existuje ku Mne, Ježišovi Kristovi.

Moje utrpenie je umocnené skutočnosťou, že ľudstvo ešte stále plne nepochopilo obeť, ktorú som vykonal za ich duše. Moje ukrižovanie bolo na záchranu všetkých generácií, vrátane tých, vo svete dnes. Moja bolesť je veľká v tomto okamihu a Moje utrpenie sa prejavuje v tebe, dcéra moja, a ďalších obetných dušiach, takže môžem zachrániť najviac zničených medzi vami.

Plačem horké slzy a je mi ťažko na srdci, pretože sa hriech šíri skrze zákony vo vašej krajinách, čo bude nútiť nevinné duše do pokušenia. Nielen, že budú mať pocit, že hriech môže byť teraz oprávnený tým, že zákony v ich krajinách ho ospravedlňujú, ale budú tiež obvinení z porušovania zákonov svojej krajiny, ak budú obhajovať Moje Sväté Slovo.

Ach, ako ste oklamaní. Ako ďaleko ste zablúdili odo mňa. Ako veľmi ste ma urazili. Tí, ktorí majú zodpovednosť za hlásanie Môjho Slova, teraz Ma počúvajte. Vašou povinnosťou je chrániť Moje sväté slovo za každých okolností. Váš sľub je počúvať moje slovo a moje učenie, ako boli obsiahnuté od vzniku Mojej Cirkvi na Zemi. Nikdy sa odchyľujte od pravdy. Pripravte vaše duše, lebo čoskoro budete nútení proti svojej vôli zaprieť ma skrze sviatosti. Musíte byť ostražití po celú dobu k veľkým zmenám, ktoré ležia pred vami.

K celému ľudstvu, vyzývam vás, aby ste reagovali na môj hlas, hlas pravdy, hlas lásky, hlas svojho Pána. Čoskoro ma uvidíte. Potom pavučiny budú odstránené z vašich očí a pravda sa stane jasná. Keď svitne deň môjho milosrdenstva, musíte vedieť, že môj Druhý príchod sa uskutoční čoskoro potom. A zatiaľ, čo túžim po všetkých z vás, ktorí ste sa obrátili ku mne, plačem od žiaľu za dušami, ktoré sú pre Mňa stratené.

Musím varovať tých, ktorí sa snažia zastaviť ma, v záchrane duší, že ich potrestám, ak budete pokračovať odporovať Božiemu slovu. Nehovorím o týchto posolstvách, aj keď som smutný, že budete ma nebudete počúvať, ale hovorím o zrušení Môjho Svätého Slova vo vašich krajinách.

Svetlo bude bojovať proti tme. Božie svetlo vás udrží nažive. Temnota vás zničí. Moje svetlo bude jasnejšie a jasnejšie, až Moja Svätá Eucharistia bude odstránená. Potom bude slabnúť. Potom sa Moja Cirkev rozpadne a bude sa zdať, že zomrela. Svet sa bude radovať, pretože spolu s mojou cirkvou v Ríme, budú židovské národy ponížené. To bude najväčší podvod, ktorý postihne ľudstvo, a tí, ktorí prijmú túto zlú formu pohanstva budú odplavení v záplave. A potom, po požiaroch, ktoré sa rozmohnú po Zemi, povstane Moja cirkev opäť v jej plnej slávnej forme. To bude koniec pre hriešnikov, ktorí odmietajú Moju Ruku, ale začiatok večného života pre tých, ktorí Ma milujú.

Váš Ježiš





Späť na diskusiu