Život v duchu posolstiev

Dátum: 20.05.2013

Vložil: Josef Vysočina

Titulok: Poselství Pána Ježíše 17.5. 2013

797. Poselství Pána Ježíše z pátku 17.5. 2013

Svět se bude radovat, když spolu s mou Církví v Římě budou odstraněny i židovské země

Má vroucně milovaná dcero, důvěrně ti odhalím mou bolest a můj smutek, znovu plně prožívané v agonii, kterou jsem vytrpěl v Olivetské zahradě. Tehdy byla má bolest způsobená zlým duchem, který mi ukázal vizi budoucnosti a co způsobí pohanství, které bude ovládat Zemi ve vaší době. Vnímal jsem, stejně jak lze dnes vidět, nenávist, existující vůči Mně, Ježíši Kristu.

Skutečnost, že lidstvo stále ještě plně nepochopilo oběť, kterou jsem pro jejich duše přinesl, mé utrpení obnovuje.

Mé ukřižování bylo za spásu všech generací, včetně těch, které žijí v dnešním světě.

Má bolest v této době je velká a mé utrpení se odráží v tobě, má dcero a v dalších obětujících se duších proto, abych mohl zachránit ty, kteří jsou nejvíce sužováni mezi vámi.
Pláču hořké slzy a Mé srdce je zneklidněné, když se skrze vaše zákony bude šířit hřích ve vaší zemi, což bude nevinné duše nutit k pokušení. Nejen že budou vnímat, že nyní může být hřích omlouván, když ho zákony v jejich zemích budou tolerovat, ale pokud by obhajovaly mé svaté Slovo, budou zároveň obviněné z porušování zákonů v jejich zemi.
Ach, jak jste klamáni. Jak daleko jste ode Mě zbloudili. Jak velmi Mě urážíte.

Vy, kteří jste zodpovědní za hlásání mého Slova, poslouchejte Mě nyní.

Vaší povinností je ochránit mé svaté Slovo za všech okolností. Vaším slibem je poslušnost k mému Slovu a mému Učení tak, jak byly ustanoveny při vzniku mé Církve na Zemi.
Nikdy se od pravdy neodchylujte.
Připravte si vaše duše, protože brzy budete přinuceni proti své vůli Mě zapřít ve Svátosti.
Musíte být obezřetní po celou dobu velkých změn, které leží před vámi.

Volám k celému lidstvu, abyste reagovali na můj Hlas, hlas pravdy, hlas lásky, hlas vašeho Pána.
Brzy Mě uvidíte. Pak se pavučinky odstraní co nejdál z vašich očí a pravda se jasně ukáže.
Až nastane den mého milosrdenství, musíte vědět, že pak se můj Druhý příchod uskuteční velmi brzy.
A ačkoliv Já toužím po každém z vás, abyste se navrátili ke Mně, s bolestí pláču pro duše, které jsou pro mě ztracené.
Musím varovat ty z vás, kteří se snažíte Mě zastavit ve spáse duší, že vás potrestám, pokud byste nadále chtěli pokračovat ve vzdoru k Božímu Slovu.

Tím nemyslím tato poselství, i když je mi smutno z toho, že Mě neposloucháte, ale myslím tím odstraňování mého Svatého Slova ve vašich zemích.

Světlo potře tmu. Boží Světlo vás udrží naživu. Avšak temnota vás zničí!

Mé Světlo bude víc a víc jasnější, do doby, než bude má Svatá Eucharistie vyhoštěna.
Potom bude slábnout. A pak se má Církev rozpadne a bude se zdát, že je mrtvá. Svět se bude radovat, že spolu s mou Církví v Římě budou odstraněny i židovské země.
Bude to největší podvod, který lidstvo postihne a ty, kdo přijmou tuto zlou formu pohanství, budou smeteni pryč v záplavě. A tehdy, po požárech, které Zemi zasáhnou, opět má Církev bude rozšířená ve své plné slávě.

Tím nastane konec pro hříšníky, kteří mou Ruku odmítnou, avšak začátek Věčného života pro ty, kteří Mě milují.

Váš Ježíš

Admin Peter:

Teraz je to správne členené, jednoriadkový odstup medzi odstavcami a má to celé prehľadnosť a pritom to nie je prehnane roztiahnuté. Ak takto budeš písať, Jozef, tak je to v poriadku. Ďakujem.





Späť na diskusiu