Život v duchu posolstiev

Dátum: 21.05.2013

Vložil: Majka

Titulok: Re:sen-Pán je s námi

Patřím sice mezi ty, kteří nevěnují snům pozornost, ale Tvůj sen bych vyložila asi takhle. Žijeme v době, kdy se už naplňují poselství a my si to ani neuvědomujeme, protože se zdánlivě kolem nás nic neděje. Pokud se ale podíváme do světa vidíme války, pohromy, genocidu a jiné, cestujeme li po Česku vidíme prázdné kostely a to i na významných poutních místech ( v Římově jsem ve všední den byla v kostele jen já s manželem, kostelnice a kněz), působí zde i satanské sekty, no a nakonec stačí se kouknout pod článek na internetu na diskuzi, která se dotýká církve a to je pak lepší jí zavřít a jen se modlit. Pamatuji si, když před pár lety kolovala mezi lidmi modlidba, která oznamovala, že se má stát událost, která ovlivní lidstvo a prozba o modlidbu, aby proběhla pokojnou cestou. Byl tam uveden i datum této událost. Můj bratr, který byl ten den večer na zábavě po půlnoci řekl no a nic se nestalo. V poledne pak hlásily všechny stanice, že se rozpadli Sovětský svaz. Asi si kladeš otázky kdy se vše stane a pán Ti možná takto odpověděl. Děkuji Ti, že jsi se s námi o tento sen podělil.





Späť na diskusiu