Život v duchu posolstiev

Dátum: 21.05.2013

Vložil: Mária F.

Titulok: Božie zázraky

Milí moji. Už dlhší čas sa chystám napísať Vám svedectvo na povzbudenie, jeden zo zázrakov, ktoré pre mňa (a nie len pre mňa) urobil Nebeský Otecko.

Mojej veľmi blízkej pokrvnej príbuznej sa už dosť dlhý čas snažím vysvetliť, že má brať posolstvá vážne, že to nie je blud, že mám vo svojom živote veľa konkrétnych skúseností s Ježišom, aj som jej mnohé vyrozprávala, len aby uverila. Že posolstvá sú nám jediným svetlom na ťažkej ceste v dnešnom živote. Ona je veľmi veriaca, ale posolstvá jej nič nehovoria. Tak som jej raz písala mail (niekedy ešte v marci), že by si mohla prečítať Faustínu Božie Milosrdenstvo a potom nebude ma problém spoznať Ježiša. A že ona financie na to má, mohla by si kúpiť Máriu Valtortu, Evanjelium, ako mi bolo odhalené, že aj to jej pomôže pri rozlišovaní.

V sobotu 13. apríla, som ráno čítala posolstvo Boha Otca (763), kde hovorí, že žehná všetkých, ktorí šíria posolstvá... No ako som sa vytešovala z tejto skutočnosti! Bola som prešťastná len z tejto vety a z vedomia, že som požehnaná! Čo ešte viac som mohla očakávať, no nie?

Okolo obeda prišla táto príbuzná navštíviť moju mamu. Keď sa zvítala, povedala, že má niečo pre mňa, čomu som sa veľmi zadivila. Otvorila veľkú tašku a tam niečo modré. Lepšie pozriem a tam bolo 10 dielov Evanjelií od Márie Valtorty!

Úplne nové, krásne viazané, ešte zabalené knihy! Okrem prvého dielu. Tá bola odbalená, lebo osoba od ktorej knihy boli, ju začala čítať a keďže ju kniha neoslovila, tak bola rada, že sa tých kníh môže takto "zbaviť". Toto síce nikdy nepochopím, ale si môžete predstaviť mňa. Nemala som slova, to bolo niečo fantastické!!! Viete koľko mohli stáť? Aspoň 130 euro, si myslím! No neúrekom! A ja mám odrazu tie knihy!! Ja som ich dostala! Zadarmo! Nemohla som sa na ne vynadívať, nevedela som od radosti, čo skôr, či skákať, alebo výskať, no neuveriteľné! Milá príbuzná sa na mňa len udivene pozerala a že je rada, že sa knihy využijú.

Viete, čo sa vlastne stalo? Oteckove požehnanie sa takto "zhmotnilo"!! Som vďačná, vďačná, vďačná! Aký poklad mám! Otecko nádherný, ako nás ľúbi!

Tak som jej hneď svedčila aj o posolstvách, že ako dáva Nebeský Otecko požehnanie. Že teda toto je ďalší dôkaz pre posolstvá! Ona to síce brala na vedomie, ale zostáva neoblomná vo svojich názoroch. Hovorila som jej, aby si predstavila Nebeského Otecka na tróne, ako sa naklonil a podal mi tento poklad s veľkou láskou. Usmievala sa, lebo ona asi takéto predstavy nemáva.

Škoda! Ako takýto veriaci ľudia môžu vlastne existovať, keď veria v Boha, plnia Jeho príkazy, ale vidím z rozhovoru, že veľa z nich ich nepochopili, lebo sa ani nesnažia si Ho predstaviť ako obyčajného, milujúceho Ocka, ktorý je zároveň taký neobyčajný..., ktorému nie je nič problém urobiť. Ani splniť mi takúto neobyčajnú túžbu. Prišlo mi na um z Písma sv., že kto má, tomu sa pridá a kto nemá, tomu sa vezme aj to málo, čo má. Alebo obrazne povedané: „kúpila“ (dostala) som pole aj s pokladom a ten niekto to pole zadarmo dal, a tak prišiel o aký veľký poklad...!

Tak, keď vidím tie knihy, ako pekne stoja vedľa seba, ( teraz už nestoja, lebo sme si ich podelili na čítanie, nás všetkých 7, čo sa stretáme na modlenie kampane) moje srdce beží s vďakou pred Boží Trón... a som užasnutá.., lebo Boh Otec je tu... so mnou...

Nebeský Otecko sa postaral, aby sme v čase núdze mali Jeho Slovo, čisté nefalšované. A z tohto vedomia zase, som "na totálku" z Jeho Lásky.

A ešte taký dodatok, prvý diel som musela dať opraviť, lebo som videla, že sa listy odlepujú. Tak som sa začítala do 8 dielu. A tam som bola úplne prekvapená, ako Ježiš rozprával učeníkom o židovskom národe, ako to bude s ním do budúcna a ja som to úplne videla, že to tak aj v skutočnosti je. Teda pred skoro 2000 rokmi hovoril o tom, ako to bude vyzerať dnes a celkom v zhode s posolstvami. Akoby som čítala tie. Tak som hovorila mojim "dievčatám" na modlitebnej kampani, že ak majú ešte nejaký ten milimeter pochybností o posolstvách, tak nech ho už nemajú. No nádhera! Vy, ktorí čítate tieto evanjeliá, viete, o čom hovorím.

Tieto evanjeliá som ešte nikdy nečítala a dozvedela som sa o nich len v priebehu posledného roku. Videla som, že to dosť stojí, rozmýšľala som, že akým spôsobom si ich zadovážim, že to tak skoro nebude. Nebeskému Oteckovi je to aké jednoduché, že? Som za ne nesmierne vďačná!

Tu by som ešte chcela povedať všetkým, ktorí sa zaoberajú hodnotením pravosti rôznych „nálezov“ na internete, napr.: Nové zjavenie Pána Ježiša Krista, nech sa vrátia, lebo idú po zlej ceste, nech si radšej prečítajú Božie milosrdenstvo, alebo Boh Otec hovorí svojim deťom a tiež tieto Evanjeliá. A nepotrebujú už nič na svete. Zároveň pochopia, že náš Boh : Nebeský Otecko, Ježiš a Duch Svätý, sú vo svojej podstate úplne jednoduchí, sú Láska! A nie nejaké dimenzie a podobné slovné spojenia, ktoré nenájdeme ani vo Svätom písme. Potom nebude pre nich problém rozlišovať aj iné „ponuky“ už pri prvej vete. (Mimochodom, v úvodnej poznámke, v základných črtách P. J. sa láska ani nespomína a ani v celom tom úvode. Raz som si toto Nové zjavenie... vyhľadala, lebo sa mi jedna známa sťažovala, že jej brat uveril tomuto, či neviem o čo ide. Celé je to veľmi zložité a to náš Nebeský Otecko vôbec zložitý nie je.)
Prajem nám všetkým radostné nasledovanie nášho Pána a radostnú dôveru v Neho aj napriek toľkým neradostným veciam v našom živote a v celom svete. +!+!+!





Späť na diskusiu