Život v duchu posolstiev

Dátum: 22.05.2013

Vložil: Mária

Titulok: Re:Re:Vassula - automatické písmo

Ja som tu uz viac krat pisala, ze P.Jezis nas ziadal, aby sme na stranky MBM nedavali inych vizionarov. Preco to asi od nas P.Jezis ziadal? Asi preto, aby sa Jeho armada nehadala a nerozdelovala kvoli pravosti alebo nepravosti inych vizionarov. Pan nam v jednom posolstve povedal, aby sme ho vo vsetkom, co nam cez MBM hovori posluchali a budeme stastni. Ked ho dokazeme konecne posluchnut aj v tomto, aby sme nemiesali inych vizionarov, aj na tomto fore budeme stastnejsi, ked sa nebudeme dohadovat o inych vizionarov, ktori nie su pre nas v tejto dobe dolezity. Dolezita je teraz na konci casov MBM. Mne sa zda, ze toto forum bolo dane za ucelom tu zdielat posolstva, ktore sa tykaju len MBM, alebo sa mylim? V tejto dobe nie je dolezite, ci ta alebo ona vizionarka je prava, ale dolezite je, ze my sme uverili z Boz. milosti, ze prava je MBM. Myslim si, ze diabol nas chce na tomto fore rozdelit a dobre sa mu dari, akoze cez taku nevinnost, tym, ze sa tu vzdy najde niekto kto sem da nejakeho ineho vizionara, ci vizionarku a uz je tu rozdelenost. To ste si nevsimli? Keby toto forum sluzilo len tomu co ma a dokazali by sme posluchnut P.Jezisa, bolo by nam na tomto fore lepsie. Dakujem vam za pochopenie a prajem vsetkym zo srdca pozehnany den.





Späť na diskusiu