Život v duchu posolstiev

Dátum: 22.05.2013

Vložil: Vlado B.

Titulok: Modlitba zasvěcení Srdci Ježíšovu

Chvála Kristu a Marii !
Drazí bratři a sestry, posílám vám modlitbu zasvěcení Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu, kterou jsem si zamiloval a modlím se ji každý den. Před 21.lety ji Pán Ježíš nadiktoval
Vassule. Upravil jsem si ji pro sebe jen tím, že místo jména "Vassula", jsem dal jméno
své. Musel jsem upravit veršovaný text, tak nevím, jestli se to sem vejde.

Nejsvětější Srdce Ježíšovo, přijď a zmocni se mě úplně, aby mé pohnutky byly Tvými Pohnutkami, má přání Tvými Přáními, má slova Tvými Slovy, mé myšlenky Tvými Myšlenkami. Pak mi dovol schovat se do nejhlubšího koutku Tvého Svatého Srdce
Úplně mě proměň. Já, Vassula, budu ctít Tvé Svaté Srdce z hloubi svého srdce. Slibuji, že budu sloužit Tvému Svatému Srdci s vnitřním ohněm. Budu Ti horlivě sloužit, častěji než předtím. Jsem slabá, ale vím, že mě podepře Tvá Síla. Nedovol mi ztratit Tě z očí, nedovol mému srdci těkat kdovíkde. Já, Vassula, chci hledat jedině Tvé Svaté Srdce a toužit jen po Tobě.
Nejsvětější Srdce Ježíšovo, dej, ať se mi znelíbí všechno, co se příčí Tvé Svatosti a Tvé Vůli.
Prosévej mě skrz naskrz a postarej se, aby ve mně nezůstal žádný soupeř. Ode dneška přitáhni pouta Lásky, kterými jsi mě ovinul, a učiň mou duši žíznivou po Tobě a mé srdce nemocné láskou k Tobě.
Nejsvětější Srdce Ježíšovo, nečekej, přijď a strav celou mou bytost Plameny Své horoucí Lásky. Cokoliv budu od této chvíle dělat, budu dělat jen pro Tvé Zájmy a pro Tvou Slávu
a nic pro sebe. Já, Vassula, Ti zasvěcuji svůj život a ode dneška jsem ochotna být otrokyní Tvé Lásky, obětí Tvých Horoucích Tužeb a Tvého Utrpení, užitkem Tvé Církve a hračkou Tvé Duše. Hořkostí, kterou zakusím při setkání s hluchotou duší a s jejich pádem, připodobni mé rysy Svému Ukřižování. Naplň mou duši.
Nejsvětější Srdce Ježíšovo, neušetři mě Svého Kříže, jako Otec neušetřil Tebe. Uvězni mé oči, mé myšlenky a má přání, ať se stanou zajatci Tvého Svatého Srdce. Jsem nehodná a nic si nezasloužím, ale pomoz mi žít své zasvěcení věrně, a neúnavně vzývat Tvé Svaté Jméno.
Dej mému duchu odmítat všechno, co nejsi Ty.
Nejsvětější Srdce Ježíšovo, ať má duše nese víc než kdy předtím znaky Tvého Těla pro obrácení duší. Já, Vassula, dobrovolně podřizuji svou vůli Tvé Vůli, nyní a navždycky.
Amen.





Späť na diskusiu