Život v duchu posolstiev

Dátum: 23.05.2013

Vložil: Mária

Titulok: Odpoveď pre DavidaOC

Mily David, precitala som si posolstvo 754. Vsimni si, že v tomto posolstve Boh Otec hovorí o dvoch veciach o Varovaní a Novom raji, t.z. Druhý príchod Jeho Syna Jezisa na túto Zem. Prvá veta v odstavci, ktorý spominas hovorí o dni Varovania, ktorý Nebeský Otec určil. Ale druhá a tretia veta sa týkaju už datumu Druheho prichodu Jeho Syna, a tento dátum vie naozaj len Nebeský Otec, ako vieme aj zo Sv. Písma. V preloženom posolstve je to napísasné takto: Já, váš milovaný Otec, jsem konečně určil den pro Varování. Jenom Já znám tento den. Jenom Já znám datum toho velkého dne, kdy se můj Syn vrátí, aby si vyžádal království, které jsem Mu slíbil.
Druhá veta by mala byť spravnejšie preložená takto: Jenom Já znám tento datum.
Keď je to takto preložené, druhá veta súvisi s tretou a nie s prvou. V angličtine je v druhej vete písane date, nie day, a to je rozdiel. Preto je to správnejšie ako som napísala vyššie.
Vo Sv. Pisme aj v týchto posolstvach som si všimla, že P. Boh zvykne hovoriť o jednej veci a zaroveň hovorí o druhej a potom sa zase vrati k tej prvej. Aj v tomto posolstve sa P. Boh v jednej vete vyjadruje o jednej veci a hneď v druhej vete o inej.
My zmýšlanie P. Boha nikdy nepochopíme, P. Boh povedal, že Jeho myslenie je nad našim. Ak naozaj každý deň prosíme o dar rozlišovania a múdrosti tak sa naučíme čitať tieto posolstvá a vedieť ich správne pochopiť.
Prajem ti požehnaný deň





Späť na diskusiu