Život v duchu posolstiev

Dátum: 25.05.2013

Vložil: Anežka

Titulok: Re:Prosím o radu

Milá Vlaďko, koukla jsem se na stránky této firmy a jde o produkty na hubnutí ve formě kapslí. Jedná se o "jediné zdravé hubnutí", jsou vyrobeny z ovoce acai. Je to další BLUD, který tahá peníze z lidí, v dnešním světě je trend jíst biopotraviny, pít sirupy na hubnutí a udržovat si štíhlou postavu nadměrným cvičením a posilováním, pít proteiny apod. Podobný přípravek z ovoce acai Mona-vie nabízí má sestra a úplně tomu propadla. Přednášky a školitelé jim úplně vymývají mozky, vkládají jim do hlavy úplné lži, přednášky mají velmi často, pravidelně jednou za týden na několik hodin. Dokonce jsem u ní viděla knihu "Byznys v 21.století" a ta je pro mě doslova plná zla, nemluví se tam o ničem jiném, jen o vydělávání peněz, postupu v pyramidovém žebříčku, kdy musí přesvědčovat další lidi, pro tento nabídkový prodej, jak na lidi, jaké slova používat, aby lidi přesvědčili, jejich uvažování vymění za jejich uvažování a názory. Nejedná se ani o samotný prodej sirupů, to je vedlejší, ale kolik lidí se zaregistruje v tomto oboru, čím jste na vyšší pozici, tím máte víc peněz. Stále ji vidím na internetu, jak sleduje pyramidu a její růst, má velkou radost z každého člena navíc, všichni se scházejí na obědy a akce a o ničem jiném nemluví, jen o penězích a tomto prodeji.
Před nedávnem jsem se kvůli tomu hodně trápila a byla plná hrůzy, když vidíte milovaného člověka takto doslova upadat do zla, a přitom si nedokážou toto zlo uvědomit, nevidí jej. Ale na slavnost Seslání Ducha sv. jsem byla z tohoto strachu vysvobozená, Pán mě uzdravil, vnímala jsem, že tuto starost bere za mě na sebe. Mám teď v sobě velký pokoj, vnímám, že Duch sv. povede mou sestru a věřím, že až příjde ten správný čas, tak ji uzdraví...
Přeji vám všem požehnaný večer +





Späť na diskusiu