Život v duchu posolstiev

Dátum: 27.05.2013

Vložil: Ala

Titulok: registrácia na semináre jún 2013

Dnes som našla na anglickej stránke dole uvedené informácie, registrácia na semináre Kniha Pravdy, neviem či admin Peter vie o tom niečo viac, lebo na stránke majú rozpis na konkrétne dni v júni jednotlivé mestá v USA. Do akej miery sa to môže týkať aj Slovenska? S pozdravom Ala

Register now for Book of Truth US Seminars June 2013
Friday, May 24th, 2013

Register for US Book of Truth Seminars June 2013

To reserve a free place at the forthcoming seminars in your area please register today to avoid disappointment as there is limited availability – click here to register https://www.thewarningsecondcoming.com/register/

Please note here is a summary of the locations, dates and times. Full details will be sent upon registration.

Admin Peter:

Nie, nevedel som o tom, Ala, ale je to záležitosť len anglicky hovoriaceho geografického územia, takže na naše Slovensko to nemá dopad, ibaže by sa niekto v tom čase zdržoval tam v zahraničí, kde sa tie semináre budú konať, potom by sa ich mohol zúčastniť. Ale je to povzbudzujúce, že sa niečo také začína organizoať. Tým sa do povedomia verejnosti ešte viac dostanú tieto posolstvá, čo mňa osobne veľmi teší.





Späť na diskusiu