Život v duchu posolstiev

Dátum: 01.06.2013

Vložil: Eva

Titulok: Re:Petra Bostlová

Ja som tiež celkom rada, že pani Bostlová už nie je na našom fóre, pretože tu vyvolala veľký nepokoj, čo sa sem nehodí. Ale aj napriek tomu jej držím palce, pretože je odhodlaná bojovať so satanom a zlými silami, aj napriek všetkým prekážkam, ktoré jej kladú pod nohy slobodomurári. Obdivujem jej odvahu a odhodlanie a pevnú vieru. Kiežby sme viacerí boli takto "psychicky narušení", ako to poniektorí nazývajú. Ja som jej blogy brala spočiatku s rezervou, ale čítam ich aj naďalej a stále viac som presvedčená, že to už nie je sranda. Keď si dáte niektoré veci do súvisu a porovnáte ich so správami, ktoré sú na bežných portáloch, vychádza mi, že to, čo sa tam píše je z veľkej časti pravdivé a z toho mám hrôzu. Pretože ak by to, čo je tam uvedené sa podarilo slobodomurárom uviesť do praxe, tak sme všetci stratení. Preto si myslím, že tie ňou organizované modlitebné kampane majú veľký význam a obrovskú silu, veď tam sami slobodomurári píšu, že nás je už okolo 1000, ktorí sa proti nim modlia a veľa vecí sa tým už prekazilo. Práve preto sa do týchto modlitebných kampaní zapájam aj ja, aj keď nie tak dlho ako pani Bostlová (asi 6-7hod, to by som asi nezvládla), ale aspoň nejakým ružencom sa pridám vždy. Čím nás bude viacej, tým rýchlejšie porazíme Zlo. A to, že ho porazíme, je predsa známe už pár tisícročí. Takže dnes o 19:00 až do zajtra 2:00 je vyhlásená ďalšia modlitebná kampaň "ZA ZNIČENÍ ČIPOVÁNÍ LIDÍ A VŠECH OSTATNÍCH STOP PO ANTIKRISTU. ZA NÁROD A CELONÁRODNÍ OBRÁCENÍ SE K BOHU". Kto môže, nech sa pridá.





Späť na diskusiu