Život v duchu posolstiev

Dátum: 02.06.2013

Vložil: Katka :)

Titulok: modlitba za Slovensko

Dlhšie som nad tým rozmýšľala, čo tu aj uvidela nižšie v jedom príspevku moja menovkyňa Katka, čo sa udialo počas modlitby za Slovensko jednej ich charizmatičke ako videla Kríž (znak SR) ako sa pomaly nakláňa až prekrúca a už iba kúsok stačí ku tomu, aby sa prekrútil na satanistický. Okrem toho, že Boha urážame našimi hriechmi, hlvane tými proti prvému prikázaniu, je čoraz viac, bohužiaľ na Slovensku rozšírený okultizmus a mágia ( či čierna, či biela, je to v postate jedno, lebo obidvoje nepochádza od Boha ale od satana) Pripomenula som si terajšiu kauzu odvolaného arcibuskupa Bezáka. Aké ovocie prinieslo jeho propagovanie v médiách je snáď jasné aj aký odpad od viery aj vďaka nemu nastal na Slovensku. Podobne aj jeho preslávené výroky ako je Cirkev zastaralá ako je treba modernizovať, že nebo a peklo sú jedno a to isté miesto (relácia Pod Lampou ) alebo na festivale Pohoda, keby sa ho pýtali či je podľa neho Boh na takomto mieste, odpovedal, že Boh je najväčší pohoďák. Pritom sa na tomto festivale zbiehajú satanistické skupiny, pije sa droguje atď. No bohužiaľ, spísala sa petícia, ktorú poslali terajšiemu Pápežovi Františkovi o jeho opätovné nastolenie do úradu. Aký je František vieme, preto sa veľmi obávam, aby mu to nebolo umožnené. S Bezákom bola spomínaná aj kauza čiernych omší, ktoré mal on sám konať. Podobne aj vysvätil za kňazov ľudí, ktorých v iných farnostiach odmieli. Preto si myslím, že táto modlitba za Slovensko je omnoho dôležitejšia ako si myslíme. Viete si predstaviť, čo by sa stalo, keby František petíciu uznal a dosadil ho opäť do funkcie? Nastal by hon na čarodejnice - na kňazov, ktorí sú verní pravej náuke a bojujú za ňu. Začalo by preobsadzovanie svojimi ľuďmi, odvolávanie, šikana... Preto vás chcem naozaj posmeliť, teraz ide o veľa, modlime sa veľmi, aby sa do funkcie arcibiskupa nedostal, pretože potom to máme nielen my, ale aj všetci kňazi zrátané. Tým však nechcem povedať, že nie je potrebné sa aj napriek tomu modliť za kňazov, práve naopak, je to potrebné ako nikdy predtým. Mnohí čelia takým skúškam ohľadom svojej viery ako si len ťažko dokážeme predstaviť a je na nich útočené zo všetkých strán, hlavne teraz, keď satan vie, že bez Eucharistie sme stratení, aby sme nemali svojich pastierov.





Späť na diskusiu