Život v duchu posolstiev

Dátum: 03.06.2013

Vložil: Katka :)

Titulok: Re:Re:Re:modlitba za Slovensko

Alenka, ospravedlňujem sa, v zápale som to možnože napísala na neho dosť silno, nechcem nikoho súdiť, len sa mi nepáčilo jeho správanie, ale ani to by toľko nevadilo, lebo všetci sme len ľudia,teda skôr, aby som to upresnila, skôr ma mrzí to, čo spôsobila jeho kauza a jeho výroky a reči na Slovensku. Vieš, moja známa mi povedala, že na Vianoce sa jej otec rozhodol, že sa s nimi ani nebude modliť, ani sa neprežehnal, lebo podľa neho Bezák ukázal, že Cirkev je jedna mafia, kde sa točia peniaze a on to nepotrebuje hocijakým spôsobom "propagovať". Práve preto mi to bolo ľúto, lebo po tomto aj moja známa zažala hovoriť, že Cirkev je len práčka peňazí a podobné reči. Po tejto kauze akoby všetci zabudli, čo je to v skutočnosti Cirkev.

To, že Cirkev je infiltrovaná slobodomurármi je známa vec, treba hľadať, ja len píšem, čo sa niekoľko iných kňazov na neho vyjadrilo. Počas toho ako bol arcibiskup sa verejne písalo, že veľa kňazov trpelo, odvolával a prehadzoval ich rôzne, vysvätil kňazov, ktorích iné diecézy vysvätiť odmietli... Verím, že máš na neho dobrý názor, ale predsa len, myslím si, že Benedikt XVI. veľmi dobre vedel čo robí a to, že sa ľudia proti tomuto rozhodnutiu búria a píšu rôzne petície je vlastne podkopanie autority Benedikta XVI.





Späť na diskusiu