Život v duchu posolstiev

Dátum: 03.06.2013

Vložil: Josef Vysočina

Titulok: Poselství Panny Marie 26.5. 2013

806. Poselství Panny Marie z neděle 26. 5. 2013

Já, Matka Boží, zničím moc Zlého v srdcích těch, kdo mě vzývají

Mé dítě.
nesmíš naslouchat těm, kteří se pokoušejí tě zastavit v této svaté Misi.
Je důležité, abyste zůstali ve spojení s mým milovaným Synem, pochopte však, že ty hlasy, které hovoří rouhavě proti mému Synu, budou pokračovat ve větší a znásobené míře.
Nenávist, která se vylévá z jejich úst, není namířená proti vám, ale proti svatému Slovu mého Syna. Nyní víte, jak mnoho nepřátel má můj Syn ve světě. Ti, kteří mu nejvíce ubližují, jsou ti, kteří říkají, že Ho milují a přesto Ho teď odmítají, když nyní mluví skrze vyvolené Boží proroky.
Ti, kteří Mě používají a schovávají se za Mě, Neposkvrněnou Pannu Marii, ale současně svými ústy chrlí ze sebe nadávky, naplňují mě pláčem a velikou bolestí.
Až tak jsou zatvrzelá jejich srdce, že jejich nenávist vůči těmto Poselstvím bude mnohé šokovat.
Ti, kteří věří, že obhajují Boží Slovo a odmítají ty, kteří přicházejí v jeho jméně, nesmí přece nikdy připustit nenávist a pomluvy v jeho jméně.
Avšak, když se to přihodí těm, kteří o sobě prohlašují, že jsou proroky, pak pochopte, že tyto hořké útoky nepochází od Boha, protože to by nebylo možné.
Já, Matka Boží, zničím moc zlého v srdcích těch, kteří Mě vzývají. Když Mě však nevzývají, nemohu jim pomoci.
Já, jako Spolu-vykupitelka, bych nikdy nemohla popřít pravdu, kterou si můj Syn přál zjevit světu.
Nikdy bych nemohla mlčet a říkat, že jsem Matkou Boží a přitom neupozorňovala, abyste odmítali a odsoudili zlého, to bych pak klamala a nebyla Matkou Boží.
Ti, kteří prohlašují, že Mě uctívají mým posvátným růžencem, ale pak mluví ošklivé věci proti mému Synu tím, že prohlašují jeho Poselství za lež, urážejí mého Syna a Mě hanobí.
Jestliže se můj posvátný růženec modlí rozjímavě srdcem, otevírá vaše srdce k pravdě těchto Poselství.
Nikdy se nesmíte vzdát naděje, i když nejste obdarováni darem rozlišení. Dostanete ho později, když Mě požádáte, abych vaši duši zasvětila do láskyplné péče mého Syna. Když toto učiníte s jednoduchostí a s pokorou ducha, můj Syn bude přebývat ve vás i s darem Ducha svatého.
Děti, nikdy nesmíte urážet proroky mého Syna, i když jim nevěříte.
Musíte zůstat mlčet a modlit se za ně. Když odmítáte proroky mého Syna, On to proti vám nepoužije. Ale když budete tvrdit, že jeho Svaté Slovo, které vám můj Syn dává skrze pravé proroky, pochází od Zlého, pak budete strašlivě trpět.
Zůstaňte v klidu, děti a všechnu svou důvěru vložte zcela v mého Syna. Odevzdejte se jeho milosrdenství, On vás povede a jeho pokoj bude s vámi.
Jděte v pokoji, mé drahé děti, v bezpečí a s vědomím, že můj Syn vás miluje.
Odpustí všem duším všechny hříchy, výjimkou je však věčný hřích – který je rouháním se proti Duchu Svatému.

Vaše milovaná Matka
Matka Spásy





Späť na diskusiu