Život v duchu posolstiev

Dátum: 09.06.2013

Vložil: Katka :)

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Výpoveď posadnutého celý život

teda tu je to presnejšie : Podľa Marka (16,15-18):
" Choďte do celého sveta a hlásajte moje Posolstvo všetkému stvoreniu! Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený; ale kto neuverí, bude odsúdený!"
„A tých čo uveria, budú sprevádzať znamenia: V mene mojom budú vyháňať zlých duchov, novými jazykmi budú hovoriť, hadov budú brať do rúk, a ak niečo smrtonosného vypijú, neuškodí im. Na chorých budú ruky vkladať a ozdravejú!“

Takže záleží od našej viery aj Ježiš hovorí :
Apoštoli povedali Pánovi: "Daj nám väčšiu vieru!" Pán vravel: "Keby ste mali vieru ako horčičné zrnko a povedali by ste tejto moruši: "Vytrhni sa aj s koreňom a presaď sa do mora," poslúchla by vás. Kto z vás, čo máte sluhu, ktorý orie alebo pasie, povie mu, keď sa vráti z poľa: "Hneď si poď sadnúť k stolu"? Vari mu nepovie skôr: "Priprav mi večeru, opáš sa a obsluhuj ma, kým sa nenajem a nenapijem; ty budeš jesť a piť až potom"? Je azda povinný ďakovať sluhovi, že urobil, čo sa mu rozkázalo? Tak aj vy, keď urobíte všetko, čo sa vám prikázalo, povedzte: "Sme neužitoční sluhovia; urobili sme, čo sme boli povinní urobiť." (Lk 17, 5-10)





Späť na diskusiu