Život v duchu posolstiev

Dátum: 10.06.2013

Vložil: Emanuel

Titulok: Re:V Belgii se připravuje legalizace vraždění dětí

To je strašné!!! Vůbec jsem nevěděl ani o legalizaci sebevražd. Novým záměrem se však odhaluje skutečný původce této ideologie. Nejhorší vidím v tom, jak, oproti jiným těžkým dobám historie, tentokrát, pod rouškou blahobytu a zdánlivého pokoje, vše vypadá tak nevinně a v pořádku. To je na tom všem úděsné!!! Stala se z nás slepá prasátka vykrmená na porážku.
Dnes mi jeden člověk, tak jako mnozí před ním, na moje varování před hladem a válkami, odpověděl ( veden strachem o svoje břicho), že je lepší takové věci nevědět. "Nechci už nic slyšet". Natož pak, aby lidé vůbec vnímali hroznou zkázu, kterou vytváří satan k vyvraždění těl i duší.
Minulý týden se udál v MÁTE SLOVO na ČT1 boj křesťanů proti ubohým homosexuálům usilujícím o adopci dětí. Tam jsem jasně viděl, jak satan pracuje s argumenty, jež se snaží člověka odvrátit od základní a jednoduché pravdy Božích zákonů. Bylo vidět, že i moderátorka si je vědoma hrůzného plánu a nechávala služebníky Ježíše Krista domluvit myšlenku. Bůh všem pomáhal - argumenty byly mnohdy přímé a mnohokrát zaznělo Jméno Boží v pravdě, což v politických debatách už neexistuje.
Kéž naše modlitby a oběti skutečně pomohou k zázračnému obrácení těch ubohých duší, které jsou plně v rukách jejich vraha, ač si to vůbec neuvědomují...
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/213411030520014/





Späť na diskusiu