Život v duchu posolstiev

Dátum: 13.06.2013

Vložil: Věra J.

Titulok: Milovati budeš Pána Boha svého


Pěkný večer všem:-)
ahoj Katka, přijímám omluvu , já se ani neumím zlobit
Jehovistka nejsem, neboť jehovisté neuznávají Panu Marii a já na Panu Marii nenechám dopustit.
Při čtení z listu Galaťanům, jsem cítila radost , že nás tady spojuje největší nezasloužený dar a to Boží dar víry
Můžeme být velmi šťastní za to , že tento nezasloužený dar máme , děkovat za něj a modlitbami se přimlouvat za druhé.
Bůh první miloval nás.On mě stvořil a pečuje ve dne v noci o časné i věčné blaho mé .Zamysli se , otevři oči a počítej!
Bůh mě vykoupil a spasil.Zamiloval si mne a sám sebe vydal za mne na kříži.Na křtu svatém přijal mě za své dítě svaté, za dědice nebeského království.A neustále je ochoten do nebe mi pomáhat a mě do nebe posvěcovat.

Proto , když se bavím o Bohu s ateistou , a vím, že koná všechny Boží desatera , tak mu řeknu , že první tři se týkají Boha a ty neplní. V žádném případě bych mu nelhala i když by jistě chtěl slyšet něco jiného.Nikdy se nehádám.
My jsme stvořeni Bohem , tak i stejně fialka, včelka.Příroda žije podle Božího zákonu.Fialka nepřestane vonět, včelka nepřestane sbírat med i když ji med sebere člověk, nebo medvědi vyžerou.
Člověk má svobodnou vůli a může a nemusí naplnit Boží zákon.Boží zákon je dán desaterem-Kdyby jsme neměli svobodnou vůli, tak by jsme byli jak zvířátka.
Pánu Bohu se podobáme nesmrtelnou duší, která už nemůže zahynout , má začátek bez konce.
A umřít musíme všichni , a co naše nesmrtelná duše
1 peklo-temnem se rozumí odloučení od Boha "světla věčného"
2.očistec
3.nebe-oči neviděli a uši neslyšeli , co Bůh připravil těm , kteří ho milují.A určitě se máme tady na světě , co nejvíce snažit , aby jsme se všichni a celá naše rodina setkali v nebi.
A ještě více se Bohu podobáme svobodnou vůli:ty člověče můžeš zavrhnout Boha, ale jsi schopen ho milovat celým svým srdcem , tak proč jsi
s tím už nezačal.Kdo se opovážlivě spoléhá :Bůh je milosrdný , on mě přijme kdykoliv na milost, polepším se až později .Nad milosrdenstvím Božím zoufati nebo na milosrdenství Boží opovážlivě spoléhati jsou hříchy proti Duchu svatému.
Co platí desatero a nebo láska k Bohu?
Zachovávat desatero bez lásky k Bohu nejde!

Mám vás ráda, přeji vám a vaším rodinám požehnaný večer





Späť na diskusiu