Život v duchu posolstiev

Dátum: 14.06.2013

Vložil: Mária

Titulok: Re:Re:Re: Pre Jaroslava

Draha Majka teraz pisem cez dceru, lebo je tu nahlasena. Ja som nizsie nieco podobne napisala ako ty. Ale bola som ja a ti, ktori rozmyslaju podobne, v laske upozornena, ze sa ma odpovedat s laskou na temy, ked niekdo bude pochybovat o posolstvacha, ze mame s trpetlivostou vysvetlovat a pod. Presne suhlasim s tebou. Travi sa tu cas len slovickovanim sa o vyrokoch, ci slovach z posolstiev a presviedcanim Jaroslava a straca sa cas, ktory mozeme venovat modlitbam a tiez si potom vycitam, ze som premarnila tak vzacny cas, ktory nam este ostava do Varovania. Chcem len podotknut, ze nas P.Jezis upozornoval, aby sme ludom, ktori maju vyhrady alebo neveria tymto posolstvam nevysvetlovali a neodpovedali im, neargumentovali. A pokial viem admin Peter nas upozornil, ze na forum nemaju chodit ludia, ktori maju pochybnosti a neveria posolstvam. Nielem, ze neposluchame Pana, co nam hovori cez MBM, ale nerespektujeme ani admina tejto stranky, lebo vzdy sa najde niekto kto to porusi. Odpustite, ak si niekto mysli ze to, co tu pisem, ze je to z mojej strany netatkne alebo sebecke, ale je mojou povinnostou na to upozornit z lasky k svojim bliznym, ak sa pozabudlo na to, na co nas P.Jezis upozornil, ze nemame odpovedat a ostat mlcat, ked niekto pochybuje, alebo niekto neustale spochybnuje posolstva. Ten cas radsej vyplnme modlitbami za tychto ludi. P.Jezis musi lepsie vediet ako my, preco nas na to upozornil. Prajem vam vsetkym pozehnany a milostami naplneny den. Hedviga.

Admin Peter:

Sestra Hedviga, poslal som vam vase vlastne udaje na vstup na forum, mozete ich pouzivat a nemusite vstupovat cez udaje vasej dcery. A co sa tyka ustriehnutia narusovatelov fora, tak mate pravdu, vludil sa sem znova staro-novy DavidOC pod pseudonymom Jaroslav, aby opät provokoval. Berie mi to znacnu energiu a tento clovek neustale len provokuje, nema v sebe pokoj a skryva sa pod falosnymi identitami! Toto nebudeme tolerovat, takyto ludia tu nemaju co hladat!





Späť na diskusiu