Život v duchu posolstiev

Dátum: 14.06.2013

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Pre Jaroslava

Mila Maria dakujem, tvoj prispevok ma potesil. Myslim na vas vsetkych modlitbach. Mame stale za co dakovat P.Bohu, nielen slovkom dakujem, ale i nasim postojom k svojim bliznym. Pre mna je velmi dolezita veta, ktoru si casto opakujem, hladajte teda najprv Kralovstvo Bozie a jeho spravodlivost, a toto vsetko vam bude pridane. Zaroven chcem vsetkym z celeho srdca podakovat, pretoze to som ja za ktoru ste sa modlili, ked som mala ist na to tazke vysetrenie. Pisala som cez dceru Mariu, lebo som nemala prihlasovacie udaje. Ale uz ich mam, cim dakujem z celeho srdca aj adminovi Petrovi, za jeho ustretovost. Robili sa mi aj dalsie kontrolne vysetrenia krvi, pretoze aj tie neboli dobre. Nakolko trpim na polyvalentnu alergiu, nemozem brat ziadne existujuce lieky, ani obycajny paralen, vsetko mi ohrozuje zivot. Takze v podstate ma lekari ani nemozu liecit. Toto uzdravenie, ktore nastalo, aj uzdravenie krvi je jednym Velkym Bozim zazrakom. Vzdy, ked mi bolo najhorsie, povedala som P.Bohu, ze verim tymto posolstvam, a tak ho prosim aby ma skze ne a kampan, ktoru sa modlim kazdy den, uzdravil, a tiez som mu napisala dopis, moje dcery a priatelka. Mam taku dobru krv aku som v zivote nemala. Povedala som P.Jezisovi, ze ked ma uzdravi budem svedcit, ze ma uzdravil skrze posolstva ktorym verim a kamapan, ktoru sa modlim. Povedla som mu, ze on sam nam povedal, ze bude robit fyzicke i psychicke zazraky cez tieto modlitby. Tymto prispevkom chcem svedcit, ze ma Dobry Boh uzdravil skrze prave tieto posolstva a tym potvrdzujem, ze su skutocne prave. Touto cestou dakujem P.Bohu z celeho srdca a nikto ma uz nepresvedci, ze tieto posolstva su neprave i keby sa cely svet proti nim postavil. Pane dakujem, ze si ma vypocul, ze si precital moj dopis a dakujem ti za vsetky sestry a bratov, ktori sa za mna modlili. Prajem vam vsetkym pozehnany a milostiplny vecer.





Späť na diskusiu