Život v duchu posolstiev

Dátum: 15.06.2013

Vložil: admin Peter

Titulok: Navzajom prepojene prispevky

Ziadne umyselne mazanie citatov zo sv. Biblie neprevadzam a ak sa nieco vymazalo, tak urcite nie umyselne. Uz som to tu v minulosti niekolko razy vysvetlil, ze totiz ak zmazem zakladny prispevok a pokial niekto uz na takyto zakladny prispevok odpovedal, tak prispevok s jeho odpovedou je späty, cize prepojeny so zakladnym prispevkom a takisto sa automaticky zmaze. Takze vymazanim zakladneho prispevku sa vymazu aj vsetky dalsie nasledujuce prepojene prispevky. Prepojene prispevky su oznacene trojuholnikovymi symbolmi pred datumom prispevku s odpovedou. Ked sa odpovie na zakladny prispevok, tak sa zobrazi symbol trojuholnia. Cim viac sa odpoveda na predchadzajucu odpoved, tym viac trojuhol. symbolov sa zobrazuje. Ak som vymazal od DavidaOC prispevok a niekto nan predtym uz odpovedal, tak sa jeho odpoved zial tiez automaticky zmazala. Pri tom velkom mnozstve prispevkov sa mohlo mojou nepozornostou stat, ze sa vymazali aj citacie z Biblie. Nebol to vsak ziaden moj zamer a umysel! Keby tu neprovokovali ludia typu DavidOC, tak by som nic nemusel mazat a nevznikali by tu neustale problemy. A skor, ako ma niekto z vas obvini z neucty ci trufalosti vymazavania citatov z Biblie, nech sa zamysli, kto tu co kona a s akym zamerom sem na nase forum prichadza. Umoznil som vam toto forum, zriadil a spristupnil som vam ho. Tak vas prosim, nech je tu pokoj a nech tu nie je stale vnasany nepokoj ludmi typu DavodOC, ktory sa sem aj napriek vyluceniu z fora znova vludil pod cudzou identitou. Mne to sposobuje len problemy a pracu so sledovanim prispevkov a udrziavanim poriadku. Ak sem neustale budu vchadzat taki ludia ako DavidOC a umyslelne sa tu bude vytvarat takato atomsfera, tak forum uzavriem a viac ho nebudem spristupnovat pre nikoho. Zase na to doplatia len ti umierneni, cestni a poctivi, ktori posolstvam veria a prichadzaju sem s tym najlepsim umyslom, aby sa vzajomne obohatili v duchu posolstiev. Ale asi je to zamer ludi typu DavidOC, aby nas roztriestili a narusili nasu svornost a jednotu, ktora tu predtym panovala.





Späť na diskusiu