Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.06.2013

Vložil: Jiří V.

Titulok: 817. Poselství Ježíše ze dne 7. června 2013 v 23:45.

PO CELÉM SVĚTĚ UČINÍM ZÁZRAKY, ABYCH DOKÁZAL POCHYBOVAČŮM, ŽE JSEM TO JÁ, JEŽÍŠ KRISTUS, KDO POSLAL MÉHO PROROKA PŘIPRAVIT VÁS VŠECHNY NA MŮJ DRUHÝ PŘÍCHOD

Má drahá, milovaná dcero,

všichni z těch, kteří znají Pravdu a přijímají proroctví obsažené v Knize mého Otce, musí připustit, že světu udělil největší milosrdenství.

Nyní, když se čas blíží mému Druhému příchodu, ti, kteří poznají můj hlas a naslouchají Mi, musí zasvětit svůj čas k tomu, aby zajistili, že rozšíří mé Slovo a modlili se za záchranu všech svých bratrů a sester.

Moji milovaní stoupenci, mé milosti jsou na vás vylévány a vy Mi musíte plně důvěřovat, když pomáháte ostatním se připravit na můj Druhý příchod. I když budou na vás křičet oplzlosti, musíte zůstat v klidu. Tato mise bude nejvíc hanobena od doby mého ukřižování, ale vězte, že je to mise, která zachrání miliardy duší.

Toto je můj čas. Je to čas udělený Mi mým milovaným Otcem, jak bylo ujednáno. Je to čas určený pro mé panování, až se nebe a země spojí v jednotu. Právě tak, jak je vůle mého Otce vykonána v nebi, tak také bude vykonána na zemi. Všechno se sjednotí. Nenávist, utrpení a moc zla skončí. Každé úsilí, které uděláte k záchraně svých vlastních duší, a vaše modlitby za záchranu ostatních se vyplatí a nezáleží na tom, jak těžké to je. Nechejte je na vás hulákat, bičovat vás, urážet vás, nazývat vás lháři a krutě s vámi zacházet. Čím víc budete trpět, tím víc duší Mi přinesete.

Prorazil jsem vám cestu a ona je střežena všemi anděly v nebi. Každý zlý duch bude vyvolávat roztržky, klást překážky a pokoušet se vás zastavit na vaší cestě ke Mně, ale bude to marné. Nemohou Mě zastavit, abych na vás dosáhnul, nebo vás přitáhnul blíže. Budou vás miliardy. Ti, kteří odmítnou se připravit, to časem udělají. Nesmíte jim dovolit, aby vás zpomalili, neboť času je málo.

Každému z vás v mé armádě zbytku budou dány mimořádné milosti a Já učiním zázraky po celém světě, abych dokázal pochybovačům, že jsem to Já, Ježíš Kristus, kdo poslal mého proroka připravit vás všechny na můj Druhý příchod.

Váš Ježíš





Späť na diskusiu