Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.06.2013

Vložil: Irka

Titulok: Poďakovanie

Milí bratia a sestry,
toto fórum sledujem od samého začiatku, ako som sa dostala k posolstvám, čo je pred vyše rokom a už dlho sa odhodlávam doň aj aktívne vstúpiť. Veľa z neho čerpám, veľa sa dozviem a dostanem sa k literatúre a modlitbám, o ktorých sa mi ani nesnívalo...hoci niekedy (tak ako v týchto dňoch) ma čítanie dosť rozrušilo, aj vďaka príspevkom brata Jaroslava. Často krát som myslela na to, ako nás dokáže Zlý veľmi rýchlo zmanipulovať k svojmu cieľu...! Ale Pán sa vždy postará o pokoj a porozumenie....
Pretože nemám doma internet, môžem toto fórum navštevovať len cez týždeň v práci. Aké bolo moje dnešné „zdesenie“, keď som v ponuke nenašla „Život v duchu posolstiev“. Hneď ma napadlo, že minulý týždeň sa tu niečo také riešilo, že by nás mohli „vypnúť“, tak som sa naozaj naľakala...
Chcem poďakovať našim dvom adminom za úžasnú prácu, ktorú pre nás robia a osobitne ďakujem adminovi Petrovi, že toto fórum nezrušil! Viem aká je náročná práca s ľuďmi a zvlášť veriacimi... 20 rokov sa takejto práci venujem a sama vidím, že podmienky na láskavé a tolerantné spolunažívanie sú čím ďalej, tým náročnejšie... Naozaj sa útoky Zlého stupňujú a vyhrocujú a z osobnej skúsenosti viem, že vyriešiť nejaký problém s láskou a trpezlivosťou stojí človeka veľa sily a bez Božej milosti to nie je možné. Chcem Vás všetkých poprosiť naozaj o trpezlivosť s ostatnými (i so mnou) a o zintenzívnenie modlitieb za nás navzájom, aby nám Pán dal silu týmto útokom odolávať a neochabovať v modlitbách(čo je hlavne môj prípad)...
Vopred Vám všetkým ďakujem a vyprosujem nech nás náš Pán požehnáva a napĺňa svojim Duchom a pokojom +++
Irka





Späť na diskusiu