Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.06.2013

Vložil: Iva

Titulok: Re: Ako ďalej s fórom?

Milý admin Peter,
tiež patrím medzi tých, ktorých dnes vyľakalo, že sa nemôžu spojiť s tými blízkymi dušami, ktoré žijú s týmito posolstvami a s týmto fórom. Aj keď často neprispievam, a keď, tak veľmi stručne, už dva dni sa chystám vyjadriť vďaku Tebe aj všetkým, ktorí sú oporou tým, ktorí pomoc a povzbudenie potrebujú. A to sme vlastne všetci, pretože všetci sa stretávame so zlobou a ignoranciou. Tiež si prežívam svoje trápenia, mám okolo serba skoro samých ateistov. Snažila som sa dať vedieť o posostvách im aj tým, ktorí sú vlažní veriaci, všetci to prešli mlčaním, nedokážem s nimi o tom viac hovoriť. Tak sa za nich všetkých modlím.
Chcela by som ešte povedať moje skúsenosti s motlitbami z modlitbovej kampane, ktoré sú nádherné. Môžem byť akokoľvek unavená, vždy mi prinesú pokoj a lásku. Viem, že posolstvá sú pravé, tak to cítim. Prajem nám všetkým veľa Božieho požehnania a lásky do budúcich časov, ktoré nebudú ľahké. Všetkých Vás mám veľmi rada a vždy sa na Vás teším.
Prikláňam sa tiež k názoru o spontánnosti fóra, a k tomu, že môžeme admina upozorniť na nevhodné príspevky. Vždy si myslím, že aj zlé je na niečo dobré, tak ako to niektorí spomínali, že tu ide aj o náš tréning v láskavom prístupe a vo výdrži napriek ťažkostiam. +++





Späť na diskusiu