Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.06.2013

Vložil: admin Peter

Titulok: David alias Jaroslav, opäť nás provokujete

Vážený pane,

v mojich očiach ste obyčajný provokatér, ktorý silou mocou chce pošpiniť tieto posolstvá a našu prorokyňu, Máriu Božieho milosrdenstva. Napriek tomu, že dobre viete, že tu nie ste vítaní, sa nám všetkým vnucujete a dokazujete, aký ste chytrý človek a znalí vecí sv. Písma, aký ste oddaný katolík, údajne milujúci nášho Pána Ježiša Krista. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako raz bude vaše pôsobenie proti týmto svätým posolstvám a proti Božej prorokyni MBM hodnotené, ako obstojíte pred Božou tvárou? Vy len provokujete, vnášate sem vaše názory stoj čo stoj. Viete dobre, že ste izolovaní a nikto vás nepočúva. Nemáte proste žiadne právo zasahovať do tohto fóra a otravovať tu naše ovzdušie. Viete, ako sú nastavené podmienky fóra. Viete, že ste nežiadúci na tomto fóre. Vy si hovoríte kresťan, milujúci a oddaný Bohu!? Postavte si ale otázku - schvaľuje Boh takéto vaše počínanie? K čomu je dobré toto vaše počínanie, vnáša snáď medzi nás pokoj, lásku a harmóniu alebo je ako jed hada, ktorý vnáša nepokoj, rozbroje, nesúlad, rozštiepenosť, polemizovanie, spochybňovanie a všetky tie javy s tým spojené? Ak ste skutočne rozumný a súdny človek a zvážite, čo spôsobujete, tak sa v pokoji stiahnete a nebudete toto spôsobovať svojim blížnym, ktorých ako kresťan katolík - ak ním skutočne ste(?) - predsa milujete a rešpektujete naše spoločenstvo, ktoré sa vzájomne zdieľa v duchu týchto posolstiev. Vy idete jednoznačne proti duchu týchto posolstiev, proti svojim bratom a sestrám, ktorí posolstvám veria a zdieľajú sa v duchu týchto posolstiev. Prečo nás obťažujete, prečo nám vnucujete svoje predstavy vašej viery, vášho myslenia a chápania Božích právd? To nás považujete za neschopných sami sa rozhodnúť, čo prijímame, čo akceptujeme, čo veríme a ako sa my k posolstvám staviame? Neprešlo ani pár minút od znovu-sprístupnenia tohto fóra a vy ako jastrab, ako sup strežiete na svoju príležitosť, aby ste nás znova zamorovali vašimi jedovatými príspevkami, ktoré my ale odmietame, nech sú akokoľvek maskované citátmi zo svätého Písma, z výňatkov z evanjelií a čo všetko ešte použijete, aby ste dokazovali vašu pravdu, ktorú vy považujete za tu pravú, jedinú a univerzálnu! Kvôli vášmu podlému jednaniu sa na jeden deň fórum odmlčalo a vy ste tu po celú dobu len striehol, aby ste, akonáhle bude fórum znova zviditeľnené, sem vtrhol, ako votrelec a pokračoval v rozosievaní vášho jedu. Neuspejete, nebudete počúvaní, nebudete zdieľať vaše názory s ostatnými a vaše príspevky budú opäť vymazávané, či už to bude v reálnom čase alebo s oneskorením podľa toho, ako budem časovo stíhať spravovať toto naše fórum. Naši užívatelia sú informovaní a vedia, že vás majú ignorovať. Môžete sa snažiť, ako chcete, ale vedzte, že tým, že takto neústupčivo jednáte, dokazujete nám všetkým, že vo vás nie je Boží pokoj, zmier a pokora, ale naopak, vo vás pôsobí duch zla, ktorému ide len o jedno - pošpiniť, znevážiť, osočiť a zdiskreditovať tieto Božie posolstvá a prorokyňu Máriu Božieho milosrdenstva. Viac s vami nemám čo prediskutovávať. Nemáte mi čo vstupovať do svedomia a nemyslite si, aj keď tu budete donekonečna citovať sv. Bibliu a vyberať si práve to, čo vám z Božieho slova akurát bude pasovať, nebudem sa zdráhať vymazať čokoľvek, čo z vašej ruky vzíde. Vy nebudete určovať nám, čo máme veriť, prijímať a ako máme chápať Božie slovo. Nikto vám takéto právo neudelil a buďte si istý, že vo vašom konaní nie je Boží duch, ale duch démonický. Boží duch by sa takto nechoval, nevnucoval by sa, ako vy. Ale démonický duch áno, ten by stále vŕtal, jatril, znepokojoval, rozoštvával a hanobil. A práve to vy konáte, uvedomujete si vôbec, čo robíte? Vaše jednanie je podlé a zvrátené, paranoické a nie je v ňom žiadny prejav lásky k ostatným ani pokora Božieho dieťaťa. Je v ňom nadutosť démona, ktorý dokazuje iným svoju pravdu, svoje názory, svoje chápanie tak, ako to on chce, neberúc ohľad na iných. Toto som vám napísal, aby ste mali jasno, ako vás vnímam. Pre mňa ste jednoznačne provokatér a narušiteľ tohto pokojného, harmonického fóra ľudí s rovnakým zmýšľaním, cítením a chápaním týchto Božích posolstiev. Vedzte, že keby som nemal súcit s inými, ktorí na tomto fóre čerpajú duchovnú silu, vieru a povzbudenie v každodenných bojoch života viery a života v duchu týchto posolstiev, tak by som toto fórum definitívne uzavrel, natrvalo zrušil a nikto, ani vy, by viac nemal naň prístup. Ale s ohľadom na iných, ktorí ma prosili, aby som im umožnil zdieľať sa, som toto fórum znova sprístupnil. Ale vy, ako sup, striehnuci na svoju príležitosť, ste sem opäť vtrhol, vnášajúc svoj jed medzi nás. Vedzte, že nikto vás tu nemá rád, ste proste zlo, ktoré nám zamoruje toto naše fórum. Či vás to aj skutočne vnútorne uspokojuje a teší? O tom veľmi pochybujem. Ak vás niečo teší, že môžete škodiť, tak istotne to teší toho, ktorý vás k takémuto chovaniu nabáda a nedáva vám vnútorný pokoj - je to duch zla a sváru, ktorý sa cez vás prejavuje!





Späť na diskusiu