Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.06.2013

Vložil: Jaroslav

Titulok: Zásvětná modlitba k Neposkvrněnému srdci Panny Marie

Panno Maria, Matko Boží, zasvěcuji se Tvému Neposkvrněnému Srdci se vším, co jsem a co mám. Přijmi mě pod svou mateřskou ochranu. Uchraň mě ode všech nebezpečí. Pomáhej mi přemáhat pokušení, která mě svádějí ke zlému, abych si zachoval čistotu duše i těla. Tvé Neposkvrněné Srdce ať je mým útočištěm a cestou, která mne vede ke Kristu. Vypros mi milost, abych ve spojení s tebou žil v dokonalé oddanosti Bohu a jeho vůli. Amen.

P.S. svátek Neposkvrněného srdce Panny Marie jsme slavili 8.6.
Srovnej s Knihou pravdy a textem poselství z tohoto data (poselství č.818)

Admin Peter:

Aj veru, len sa horlivo modlite a vyprosujte si milosti, ktoré budete za vaše konanie potrebovať. Príde deň a bude vám vyjavená pravda, potom vás to bude veľmi mrzieť, ako ste útočili na tieto Božie posolstvá, ktoré sa snažia zachrániť čo najviac duší od zatratenia. Opäť sa napĺňajú Ježišove slová, že Boží Duch by nikdy neútočil na prorokov, aj keby vedel, že sú nepravými prorokmi. Boží duch nikdy neútočí na nikoho. Len duch zla nemôže zniesť vedľa seba Božie slovo, ktoré ho spaľuje a spôsobuje mu duševnú trýzeň. Vás očividne tieto Božie posolstvá natoľko dráždia a spôsobujú vám také muky, že nemáte chvíľky pokoja, kým sem nevrhnete ďalší a ďalší príspevok, znevažujúci Božiu prorokyňu, posolstvá a nás, ktorí sme ich prijali do svojich sŕdc. Pravdu neumlčíte, vážený pane, aj keby ste sa rozliali od zlosti, aj tak ju nikdy neumlčíte. Pamätajte si, pravda zvíťazí. Ako bol Ježiš odmietaný "zbožnými" farizejmi počas svojej pozemskej púti, tak aj dnes sú jeho slová hanobené, zosmiešňované a zavrhované tými, ktorí sa bijú do pŕs a hlasite vykrikujú, že sú znalcami písma a poznajú jeho výklad. Boh buď s vami milosrdný, zblúdená duša. Je mi vás ľúto, lebo vás spaľuje plameň vzdoru a nepokoja, ktorý vás núti striehnuť celé hodiny tu na fóre, len aby ste po vymazaní vašich príspevkov tieto znova a znova vkladali a tým dokazovali, aký ste chytrý a "vychcaný". No buď iž, čo s vami, horlivče :-))





Späť na diskusiu