Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.06.2013

Vložil: Jaroslav

Titulok: Re: Zásvětná modlitba k Neposkvrněnému srdci Panny Marie

Pletete se, pomýlený bratře. Ve mně není zloba na tu anonymní irskou věštkyni. Mně je jí líto. Je svázána démonem. A možná Vás překvapí to, že se za toho anonyma modlím modlitbu za osvobození od toho démona.
Podívejte se na věc z obyčejného lidského pohledu. Je pátek, 7.6. 2013. Je slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova. A tato nebohá naše sestra, toto trýzněné irské médium, se díky démonovi netěší z tohoto našeho společného daru odevzdání se pod ochranu Tohoto Nejsvětějšího srdce. Ale musí na pokyn démona tento poklad ignorovat a v tento pro nás oba tolik slavnostní den nás informovat o jakýchsi blíže nespecifikovaných kuriozitách. Zatímco já a jistě i Vy jste v tento den adorovali nejsvětější svátost oltářní a modlili jsme se litanie k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu a zásvětnou modlitbu, tak tato naše nebohá sestra byla démonem přesvědčována o JEJÍ VLASTNÍ VÝLUČNOSTI - viz titulek poselství č.817.

Admin Peter:

:-)) Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Démon kričí, modlím sa za vyhnanie démona. Satan kričí, vyžeňte Belzebuba. Dobre, pane Jaroslave, len tak ďalej ...





Späť na diskusiu