Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.06.2013

Vložil: admin Peter

Titulok: Písanie príspevkov

Bratia a sestry, nedajte sa odradiť a znechutiť tým, čo tu dnes na fóre zažívate. Žiaľ, mám veľkú snahu ušetriť vás od takejto naozaj nedobrej atmosféry na tomto našom fóre, ale vedzte, že je to aj istý druh skúšky pre nás všetkých. Chcem vás povzbudiť, aby ste si písali a medzi sebou komunikovali, ako tomu bolo pred aktivitami tohto horlivého človeka. Prosil som, aby ste priamo neodpovedali na Jaroslavove príspevky, jednak preto, aby ste mu nedávali živnú pôdu na debaty s ním, ale aj preto, pretože pri ich mazaní by sa automaticky zmazala aj vaša odpoveď. Ak chcete niečo napísať, píšte v samostatnom okne formulára tu na spodku fóra, to znamená ako nový príspevok a nie ako odpoveď na Jaroslavov príspevok. Potom sa nestane, aby som spolu s Jaroslavovým príspevkom vymazal aj vašu odpoveď. Ostatne, tieto debaty s ním k ničomu nepovedú. Samozrejme, zotrvávať tu počas celého dňa nie je možné, je to strata času, ktorý obetujeme našim povinnostiam, rodine, práci a predovšetkým modlitbám. Ak chce, nech si tu horlivý Jaroslav striehne aj 24 hodín, aby po vymazaní mohol znova vložiť svoj príspevok. Komplex urazenosti a pomsty za predošlé vylúčenie z nášho fóra určuje jeho tvrdošijné počínanie. Ako som napísal, buď iž. Príde časom aj sám na to, že to k ničomu nepovedie. Na všetko musí dozrieť čas, tak aj táto skúsenosť s týmto horlivcom, presvedčeným o správnosti svojho konania.





Späť na diskusiu