Život v duchu posolstiev

Dátum: 19.06.2013

Vložil: Hedviga

Titulok: Re: Jaroslav alias Karla - aké podlosti tu na nás hráte?

Drahy admin Peter zdravim vas. Nebola som tu dlhsie pre problemy v rodine. Myslim si, ze by ste nemal robit tak, aby islo forum cez vase emaily, to by vas to vycerpalo a toto forum vas potrebuje aby ste bol silny a zdravy a tiez vas potrebuje vasa mamicka. Nechajte to tak ako to bolo doposial a tiez ho prosim vas neruste, aby sme mohli byt aspon takto spojeni do Varovania. Moj postreh je taky, ze ked sa zly snazi znicit forum cez ludi, ktori mu sluzia, tym len zly dosvedcuje, ze posolstva su prave a ze Varovanie sa neodkladne priblizuje, cim zuri a nici, co moze a aj vsetko co sa tyka posolstiev.Mylim, ze by sa mali tito ludia ignorovat, pokial sa da. Ale bohuzial, vzdy sa najdu ti ktori si ich zastanu, ci uz z naivity alebo z falosnej pokory a pod. Spominan si na to, co povedal Pan, ze s priblizovanim sa Varovania budeme trpiet viac, ze nastane vacsi boj. Nenechajte sa znechutit a odradit, aby ste sa zdal fora, musime to vydrzat, zrejme je blizko Varovanie, ked nastal takyto boj na fore. Zrejme zly vie, ze Varovanie je neodkladne blizko, len nevie kedy, ale vie, ze casu ma velmi malo a preto zuri. My to citime aj doma aj na pracoviskach. Zvysuju sa rozne utoky. My celime teraz hroznym problemom, ani ich nejdem opisovat. Zaradim si vas drahy adnim Peter do ruzenca aj s dcerou a do modliteb. kampane, budem za vas obetovat, a tiez budem za vas obetovat svoje utrpenie, ktore mam, je to velky boj, ktory mam s manzelovou rodinou, aj s nim. Jeho rodina je proti tymto posolstvam a venuje sa ciernej magii. Ale Boh je mocnejsi ako cele peklo, to si opakujem, Pan je Vitaz, On zvitazi, ba uz teraz je Vitaz, On je Vitaz odjakziva, On o tomto vasom, ci mojom, ci inym bojom, ktoreho z nas, odjakziva vedel. On nam pomoze, volajme Ho na pomoc ako Vitaza, aby nam dal skusenost s tym, ze On P.Jezis je Vitaz. Na Tvoje Meno Jezis sa ohne kazde koleno na nebi a zemi a kazdy jazyk vyzna, ze Ty si Pan na Slavu Nebeskeho Ocka. Myslim, ze ide to tuheho, ze diabol zacal zurivo utocit, ale mame Pecat Ziveho Boha a verim, ze uz teraz nam tato pecat pomaha. Vydrzte drahy adnim Peter, Pan vam to v hojnosti odmeni. Ak som urobila preklepy alebo pravopisne chyby prosim prepacte, velmi sa ponahlam, ani som si nestila precitat viac z fora, len som precitala vas prispevok hore o Karlovi, takze som pochopila, ze boj pokracuje. Nevzdajte sa fora, to je moj nazor, neviem, co citite vy. Verim, ze Varovanie je blizko aj ked datum nevieme. Takze snazme sa bojovat aj dalej, a nedajme sa zlemu. Neustale sa modlime. Modlitba je aj to, ze aj pocas prace, ci inych rodinnych povinnostiach, ci bojoch sme v mysle stale spojeni s Panom a ako nam povedal, aby sme sa s nim stale rozpravali a to sa da aj v myslienkach. Prajem vam zo srdca pozehnany vecer.

Admin Peter:

Sestra Hedviga, fórum nebudem rušiť, niekedy je ale potrebné z mojej strany zasiahnuť a reagovať aj tak, ako som reagoval, samozrejme nie prchko a neuvážene, ale s rozvahou a pokiaľ možno bez prílišných emócií, i keď tie emócie človek v sebe má a udržať ich v rozumnej miere nie je často ľahké. Musíme sa naučiť aj znášať príkoria a obetovať naše trápenie Ježišovi, veď on bol vždy pokojný a dokonca prosil Nebeského Otca o odpustenie svojim katom a trýzniteľom. Naše fórum má svoje opodstatnenie na to, aby išlo ďalej, pretože mnohí tu čerpajú duchovnú silu, povzbudenie a necítia sa potom tak osamotení, keďže ich okolie doma a medzi známymi a priateľmi ich často odmieta, veď to dobre poznám aj ja osobne. Takže fórum zachovám, nebudem ho rušiť a nechám ho v tejto doterajšej podobe. Ďakujem za vaše modlitby a priazeň, Pán všetko vidí a to sú duchovné poklady, ktoré si berieme so sebou pri našom odchode z tohto pozemského sveta. Prajem vám veľa síl, vytrvalosti a Božieho požehnania. Chvála Kristu!





Späť na diskusiu