Život v duchu posolstiev

Dátum: 21.06.2013

Vložil: Jan František

Titulok: Re:Mikrocip

Zdravim vas vsechny, mili bratri a sestry, po delsi dobe, ale forum casto navstevuji, protoze je velmi inspirativni pro zivot z viry .
Jen malinky pribeh pro odlehceni na tomto foru :
Na fb jsem tez zverejnil prispevek, zminovany od A. o moznem implantovani mikrocipu v USA pod zaminkou adravotnich reforem. A v praci mi jeden znamy trochu vysmesne rekl, kdyz si to precetl, ze spise nez moznosti implantace mikrocipu uveri, ze se objevi Martani...

Lide neberou hrozby sveta a skupiny NWO vazne. Ale mam nazor, ze informovat o tom je jiste spravne a jednou (mozna brzy) budou pak mene prekvapeni.
A tak budu rad, kdyz si tu budeme psat i obcas humorne nebo o snech nez co jsem tu casto ted sledoval.
A adminu Petrovi dekuji moc za toto forum a preji, aby starosti o nej sveril vice Bohu a nebal se o verne nasledniky poselstvi- vzdyt dle poselstvi nas ukol neni obhajovat tato poselstvi, ktere se samo obhaji. My jenom o nem mluvme, sdilejme s prateli, kamarady a zachovejme chladnou hlavu- treba v mlceni.
Chvile- ta prava - techto poselstvi teprve prijde. To mejme na vedomi. Az sestoupi na zem Den Pane ve Varovani, pak se otevrou cesty a prostor Svatym slovum zde obsazenym, Lasce tak casto zde zminovane a Duchu svatemu, ktery bude vylit. Rozum nas muze dost omezovat v chapani a byt i prekazkou. Zanechejme datovani udalosti, prilisneho sledovani osoby Frantiskovy i uvah, co by se dle cloveka melo v jakem kalendarnim cirkevnim dnu zaslibovat v poselstvich MBM... Nechme pokorne misto Bozi Prozretelnosti.
Spojeni v koralcich ruzence, Jan Frantisek





Späť na diskusiu