Život v duchu posolstiev

Dátum: 04.08.2013

Vložil: Ela

Titulok: Varovanie - Fatima, nový kríž a moje svedectvo

Zdravím všetkých,
zo začiatku som mala problém s posolstvami Varovania, keď som ich na úplnom začiatku - asi rok dozadu - našla na webe, tak som si niektoré z nich vytlačila a doma v kľude čítala. Bolo to jedného večera, kedy som prečítala niektoré z posolstiev a následne som v noci nemohla spať, pretože "ma strašilo". Isto poznáte ten reálny pocit, že vám pri posteli stojí zlo a vy máte strach z tej osoby, z ktorej sa šíri hrôza a chlad. Na druhý deň som posolstvá roztrhala na kúsky a spláchla do záchoda (pretože som sa domnievala, že to "zlo pochádza z nich"). Strach a hrôza ma opustili, keďže v mojej duši nastal pokoj a ja som sa viac o posolstvá nezaujímala až do doby, keď odišiel môj milovaný, pokorný a veľký pápež Benedikt. Vtedy mi priateľka poslala správu, kde stálo napísané: "Splnenie posolstva na deň a na hodinu, vzťahujúce sa k jeho abdikáciii". Vřtala mi hlavou táto "náhoda" a ja som začala premýšľať a posolstvá som si znova začala tlačiť a študovať ich. Vyvstali ďalšie otázniky, pochybnosti a vnútorný nepokoj, keďže zlo si dalo "spiatočku", pretože som začala dodržiavať pôst. A tieto moje pochybnosti ma raz doviedli na spoveď, kde som kňazovi povedala, že mám v duši nepokoj aj kvôli (ako som si to vtedy myslela) posolstvám Varovania... A kňaz mi povedal asi toto: "Počul som o nich, no ak sú posolstvá zhodné s Božím slovom a učením, tak sú v poriadku. Tak nejako sa vtedy ten kňaz vyjadril."

Dnes som natrafila v diskusii na vyjadrenie známeho kresťanského teológa k posolstvám a to ma povzbudilo k napísaniu tohto príspevku, v ktorom sa odráža moja vlastná skúsenosť s posolstvami.

Dosť som sa pri čítaní posolstiev a uvažovaní nad nimi začala zaoberať vyjadreniami ako aj podivne "okázalým" správaním sa nového antipápeža (FP). Inak objavila som niečo, čo ma "presvedčilo" že tento človek nie je "košér" (že nie je v poriadku) - dajte si do google "pápež františek" alebo "pope francis" a pozrite si na jeho fotkách jeho oči... hlavne pri pozvihovaní (premene) na sv. omši... aj vôbec, pozrite si jeho oči a porovnajte ich s očami nášho pravého pápeža Benedikta! Vidíte ten rozdiel?!

Našla som tieto "naplňujúce" sa posolstvá Varovania:

1. "Nový kríž:" posolstvo 782 (aj keď neviem, či práve tento bude prijatý za oficiálny):
https://gloria.tv/?media=481088

2. "Fatima:" viď posolstvo č. 855. Dá sa aj v iných starších nájsť zmienka o tom, že 3. fatimské tajomstvo nebolo zverejnené tak, ako bolo pôvodne prezentované sestrou Luciou (čo vieme všetci, lebo nám to tak hovorí srdce) a navyše nebolo zverejnené vtedy, keď si to priala naša Panna Mária - čo už samo o sebe je veľmi podozrivé - a ktorá bola tým pádom umlčaná. Toto "bola umlčaná" je aj v jednom z posolstiev Varovania a zapadá to do "môjho nálezu na nete", no momentálne ho neviem na internete nájsť. Ale vopred upozorňujem, že to, na čo som natrafila na stránkach "oficiálnej" cirkvi, so mnou do základov otriaslo a rada by som preto na tejto diskusnej stránke "počula" k tomu aj názory iných. Tu je link: https://mariapro.cz/dalsi-dukaz-falesne-lucie-z-fatimy
A pod tým článkom sú ďalšie linky, predošlé, kde je podrobné porovnanie "falošnej" sestry Lucie s tou pravou, ktorá bola oficiálnymi cirkevnými kruhmi "umlčaná". Alebo snáď už nevládala v boji ....???

3. "Počasie:" dnešné počasie hovorí tiež jasnou rečou, ako sa o tom píše aj v týchto posolstvách, že sa vzorce počasia začnú meniť a už je to tu, lebo dnes to vidí snáď už každý.





Späť na diskusiu