Život v duchu posolstiev

Dátum: 09.08.2013

Vložil: Irena B.

Titulok: Zavádějící (matoucí) růžence

Drazí v Kristu!

Promiňte, že vám zase píšu, ale nedá mi, abych se nepodělila s tímto záznamem, který jsem úplně náhodou našla na anglických stránkách Varování (na Facebooku).
Vím, že Facebook je mediálně prošpikovaný reklamami a světskými věcmi, ani já už na něj nechodím, jako kdysi, ale přesto, prosím, stojí to za shlédnutí. A nejspíš to nebyla náhoda, že jsem natrefila na toto video. (Hledala jsem sice něco úplně jiného, ale to nevadí.)

Jedná se o pravost růženců, různých, které jsou k dostání na trhu.

Koresponduje to s Varováním (znesvěcení vyobrazení Pána Ježíše Krista a sv. Kříže).

Především ti z vás, kteří mají růžence z umělé hmoty, světélkující, různobarevné apod. z nejistých zdrojů, které byste obdrželi zdarma na poutích, podívejte se pečlivě na původ, zda náhodou nejsou falešné, jak to na videu popisují.

Já sama jsem se ihned podívala na své tři růžence, ale ty jsou z minulého století, klasické, jeden můj dětský (teď už synův), druhý z Lurd od maminky a třetí domácí výroby od známého křesťana. Vše posvěcené.

Vzpomněla jsem si na slova mé maminky, která říkala, že růženec by měl být z přírodního materiálu (kámen, dřevo, perličky, bobulky z rostlin a pod. NE PLAST!!) A to samé říkají i tady v tom snímku.

Text je velice jednoduchý, i bez překladu je snadno pochopitelný, ale pokud byste potřebovali překlad, tak stručně popíšu:

- jsou k dostání plastové růžence, různé barvy, rozdávají se např. na poutích po Evropě

- na 4 krajích kříže je pentagram (pohanský okultistický znak, znak New Age, pokud je vzhůru nohama, tak je to satanistický znak), tyto růžence jsou falešné

- nad tělem P. Ježíše není nápis INRI (měl by tam být)

- v pozadí těla P. Ježíše se vine kolem tyče had (satan)

- nepatrná malá hadí hlava vedle hlavy P. Ježíše

- 4 slunce v pentagramech - spirituální alchymie, New Age

- satanova hlava na koncech kříže

- tyto růžence jsou volně ke koupi na webových stránkách New Age obchodů, v různých barvách (reklamy kolem toho), výroba Itálie, Čína

- satanistický tvrdý kámen luminiscence

- jeden evropský prorok dostal vzkazy od P. Ježíše ohledně těchto růženců: "Nedotýkejte se jich, hůlkou je odstraňte, jsou znesvěcené satanem. Pochopí to až bude už pozdě. Nuže, neřekl jsem vám přeci, abyste nepoužívali plastické růžence? Poslouchají Mne? Je v pořádku, když se Ježíš vyobrazuje na něčem, ale mělo by to být posvěcené.

- Kněží a exorcisté říkají: vyhodit... a pořiďte si správné příslušné růžence a nechte je posvětit knězem

Ten záznam je zhruba ve středě obrazovky a je to videozáznam. Stačí kliknout na link.

DODGY ROSARY - BEADS - Zavádějící růžence:
https://ladyborginnadur.blogspot.cz/2012/12/blog-post_23.html?spref=fb





Späť na diskusiu