Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.09.2013

Vložil: Kasu41

Titulok: Čas sa kráti

Prajem krásny požehnaný deň. Prosím vráťte sa k niektorým posolstvám, vyberám z 23.9.2011 / CZ 202,Sk 203/.
"Proroctvá sa začnú vtedy odvíjať, keď sa svet dostane pod nadvládu Antikrista, ktorý sa vás pokúsi ovládnuť pomocou novej svetovej meny. Keď a akonáhle budete kontrolovaní týmto spôsobom, potom budete kontrolovaní aj každým iným spôsobom.
Varovanie zastaví tieto a ďalšie ohavnosti, plánované globálnymi mocnosťami, ktoré presahujú chápanie Mojich detí všade vo svete. Vy, nevinní pešiaci v hre, ktorú ste nevyvolali, budete chránení rukou Mojej spravodlivosti. Povstaňte, deti Moje, a modlitbou bojujte proti tejto sérii zločinov. Globálna kontrola a prenasledovanie, plánované práve v tejto chvíli, môžu byť odvrátené pomocou modlitby. Nie všetci z vás môžu byť alebo budú zachránení – lebo až také je zovretie Antikrista, ktorému budete vystavení."

Taktiež vyberám posolstvo z 20.7.2011 /CZ 144,SK 145/, lebo sa hovorilo, kde sa teraz nachádzame v posolstve je jasne napísané.
"Vy ste teraz, deti Moje, uprostred toho, čo sa nazýva Súžením, ako bolo predpovedané v Mojej Svätej Knihe. Druhá časť – Veľké Súženia – započne, ako Som povedal, (ešte) pred koncom (roku) 2012. Nie je (Mojim) úmyslom vzbudzovať v tebe strach, dcéra Moja, no uvedom si, že je naliehavé, aby sa Moje deti modlili za Moju pomoc."
Samozrejme odporúčam prečítať celé posolstva. Takže sme v druhej polovici súženia 3 a pol roka.Čas je naozaj krátky preto sú nevyhnutné naše modlitby pre záchranu všetkých duší ako nás prosí Pán Ježiš.

Pozrite si toto:
https://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/whistleblowerka-ze-svetove-banky-vsechny-meny-sveta-stoji-jiz-jen-tesne-pred-zhroucenim.html





Späť na diskusiu