Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.10.2018

Vložil: Kamila Lili livia

Titulok: dostala som pôžičku od tejto spoločnosti pani marian hoffman

Ahoj všetci, volám sa Kamila Lili livia, od slovak; Mám 45 rokov ... Som ženatý s tromi deťmi, chcem vás informovať o láskavosti Pána, bol som zasiahnutý vo finančnej situácii a musel som platiť účty, snažil som sa hľadať úvery od niekoľkých súkromných úverových spoločností a podnikov, ale nikdy s úspechom a väčšina Banka znížila moju pôžičku. Nakoniec chcem poďakovať Bohu Všemohúcemu za to, že ma priviedol na skutočného veriteľa a pomenoval som Legitu Mariana Hoffmana, výkonného riaditeľa financií marian hoffmanov, keď falošní veritelia vzali 10 000 eur, bola som beznádejná a ja som nevedel, komu keď prišiel a na nás prišiel veľký úsmev. V mojom najväčšom prekvapení môj úver vo výške 450 000 eur. Ak potrebujete kontaktovať akúkoľvek spoločnosť, ktorá sa spolieha na 2% záruku na úrok z úveru a lepší plán splátok a časový harmonogram, kontaktujte {marianhoffman.finance@gmail.com} A aj keby ste boli obeťou podvodov, už sa nebojte, pretože priniesla dobré správy a jediný veriteľ, ktorému môžete dôverovať, teraz ho môžete kontaktovať (marianhoffman.finance@gmail.com), kde nájdete viac informácií o tom, ako získať vašu pôžičku. Nevie, že to robím. Modlím sa, aby vás Boh požehnal hojne, takže sa na mňa a v mojej rodine usmieva.





Späť na diskusiu