Život v duchu posolstiev

Dátum: 06.03.2019

Vložil: viviana

Titulok: testimony

Ahoj všetci. Nedávno som videli svedectvo o doktorovi ISIKOLO v blogu, ktorý navštevujem pre vzťahy a poradenské problémy, pretože som mal vážne problémy so svojím priateľom a my sme sa datovali šesť mesiacov, on sa práve náhle zmenil, nevrátil moje hovory , začal podvádzať, bol mi zranený mnohými spôsobmi, ktoré som nikdy nepovažoval za možné a ja som si myslela, že by som to mal vyskúšať z nejakej zúfalstva a kontaktoval som doktora ISIKOLA. Spočiatku všetko cítilo snové a neuveriteľné, jeho konzultácie a riešenie boli trochu ľahké a zvláštne a ja som mal strach, pretože som počul čítal a počul veľa príbehov o falošných kolieskach, podvodoch a nikdy som skutočne neveril v mágiu. Hral som spolu s malou nádejou a vierou a po všetkom som poslal niekoľko surovín a fungovalo to ako zázrak, všetko šlo na niečo nové smerovanie, to bolo a je úžasné .. Myslím, že to bola všetka dobrá viera, ktorá ma urobila Prečítajte si tento konkrétny príspevok, ktorý verný deň .. Dúfam, že by mohol pomôcť aj iným ľuďom, ako keby ma urobil .. Mal som trochu a dostal som všetko, čo som chcel a prial som si svojho manžela, mojej rodiny a môjho života späť. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež na WhatsApp ho na +2348133261196





Späť na diskusiu